Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://meadm.cg.gov.ua/old
back

Соціальними робітниками надається біля сорока видів різних послуг

08-04-2019 08:00

   До складу територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) входять два відділення: соціальної допомоги вдома та організації надання адресної натуральної та грошової допомоги.

Підопічним, які обслуговуються територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг), надають послуги 26 соціальних робітників та два робітники з комплексного обслуговування  та ремонту будинків.

Соціальними робітниками надається біля 40 видів різних послуг. Це - закупити і доставити продукти чи речі першої необхідності, прибрати житло, принести води, зварити їсти, допомогти зорати город та урожай зібрати. А ще подбати, щоб у немічної людини був запас палива і харчів, потурбуватися в разі потреби про ремонт будинку чи груби і субсидію оформити, і лікаря, якщо підопічний захворіє, вчасно викликати, і ще багато чого.

Зараз на дворі весна і в кожного підопічного територіального центру дуже багато роботи. На сьогоднішній день робітники з комплексного обслуговування надають допомогу стареньким в обрізанні дерев, пилянні та рубанні дров, в ремонтних роботах по двору та будинку, обкопуванні присадибних ділянок та інше.

Послуги надаються на платній та безоплатній основі.

До територіального центру соціального обслуговування можуть звернутися всі люди похилого віку, інваліди, малозабезпечені громадяни, яким будуть надані різні види соціальних послуг.

 

 
За інформацією терцентру