Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://meadm.cg.gov.ua/old
back

Робоча поїздка голови Чернігівської обласної державної адміністрації Олександра Мисника до Менського району

12-04-2019 17:27

Під час зустрічі Олександра Мисника з керівництвом району та об’єднаної територіальної громади, керівниками політичних фракціїй районної та міської рад, головами територіальних громад, в.о старост старостинських округів ОТГ, керівниками сільськогосподарських та промислових підприємств, представниками громадських організацій був обговорений План соціально-економічного розвитку Чернігівської області та перспективи розвитку Менського району у 2019-2021 роках.

Мова йшла і про ті зміни, які відбулися в результаті реформування медичної, освітньої галузі та інших сфер життєдіяльності завдяки впровадженню реформ, започаткованих Президентом та Урядом України. Особлива увага була приділена об’єднавчим процесам децентралізації та тим зискам і преференціям, які отримали ОТГ завдяки переходу на прямі міжбюджетні трансферти.

Голова райдержадміністрації Валерій Щукін у своєму виступі ознайомив учасників заходу із основними показниками всіх галузей району та планами на майбутнє.

Під час діалогу з активом району Олександр Мисник відповів на ряд питань, які стосувалися ремонту доріг, реалізації проектів за кошти ДФРР, освоєння державних субвенцій, оформлення громадських пасовищ, відшкодування пільгових перевезень залізничним транспортом тощо.

 

 

Голова обласної державної адміністрації також зустрівся з освітянами обох міських шкіл та обговорив питання впровадження в життя реформи "Нова українська школа", розвитоку закладів освіти району. Вчителів турбували питання своєчасного забезпечення підручниками учнів, продовження реконструкції та ремонту приміщень навчальних закладів.

 

Олександр Мисник оглянув терапевтичне, хірургічне та дитяче відділення Менської центральної лікарні, висловився щодо перспектив розвитку Менської ЦРЛ, реконструкції трьохповерхового корпусу, будівництва шестиквартирного житлового будинку для медиків.

Насамкінець голова обласної державної адміністрації закликав до взаємодії та співпраці всіх гілок влади, бізнесових структур на благо та розвиток краю.

 

 

Відділ загально-організаційної роботи та
інформаційної діяльності апарату райдержадміністрації