Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://meadm.cg.gov.ua/old
back

Йде травень крізь хвилини, дні, роки. Несе нащадкам спогади війни…

09-05-2019 12:17

Ось уже 74-и роки ми відзначаємо День перемоги над нацизмом у ІІ Світові війні. Це свято - символ радості і скорботи, пам'яті і безсмертя.

Цього дня ми згадуємо всіх тих, чиє життя забрала війна. Ми уславлюємо тих, хто в тилу самовідданою працею наближав розгром ворога. Низько вклоняємося тим, хто у повоєнні роки піднімав країну з руїн.

Сьогодні заходи з нагоди відзначення 74-ї річниці Перемоги у Другій світовій війні у Мені розпочались мітингом-реквіємом.

На Алеї Героїв зібралися представники органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, райвійськкомату, ветеранський актив, громадськість міста.

Виступаючі щиро дякували ветеранам Другої світової війни та сучасним захисникам України, які зі зброєю в руках захищають східня рубежі нашої держави, за мужність, героїзм, самопожертву та вірність воїнській присязі.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять тих, хто загинув на полях битв Другої світової війни, кого замучили в концентраційних таборах, хто пожертвував найдорожчим – життям та нинішніх синів України, які не повернулися живими до своїх домівок із зони проведення АТО.

На знак пошани усіх полеглих героїв учасники мітингу поклали квіти до обеліску Слави та меморіальних дошок.

 

                    

Відділ загально-організаційної роботи та

інформаційної діяльності апарату райдержадміністрації