Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://meadm.cg.gov.ua/old
back

Сільський зелений туризм – реальний засіб для самозайнятості

10-05-2019 14:59

Семінар для безробітних на тему «Сільський зелений туризм – реальний засіб для самозайнятості» провели сьогодні у Менській районній філії Чернігівського обласного центру зайнятості. Основні питання що розглядались: розвиток сільського туризму, організація власної справи за допомогою служби зайнятості шляхом отримання одноразово допомоги по безробіттю, нові можливості та перспективи самозайнятості для мешканців сільської місцевості.

         Учасники семінару дізналися про зв’язок сільського зеленого туризму із сільським господарством, сучасний стан сільського зеленого туризму в Україні, історію його розвитку та місце у сучасному туристичному бізнесі. Ознайомились із законодавчими аспектами започаткування власної справи за сприяння служби зайнятості. Дізналися, що ця діяльність не вимагає великих інвестицій, високої професійної підготовки та ліцензій на діяльність. Натомість цей вид туризму популяризує здоровий спосіб життя, знайомить з місцевою природою, історією, культурою, звичаями, сприяє появі «місцевих продуктів», створює позитивний імідж краю.

         Менщина славиться своєю природою та мальовничими куточками зі збереженням глибоких народних традицій і звичаїв. Саме ці риси нашого краю створюють добрі стартові умови для розвитку туристичної галузі й визначають туризм як один з пріоритетних напрямків у розвитку району.

         Фахівці ж служби зайнятості роблять свій внесок у розвиток підприємництва і спільно з іншими соціальними партнерами навчають безробітних складати бізнес-план та допомагають здобути професії, необхідні для функціонування зелених садиб.

         Отже, якщо ви безробітні, проживаєте в сільській місцевості, маєте власну оселю і бажаєте організувати власну справу - звертайтесь до служби зайнятості і ми радо вам допоможемо.

 

 

За інформацією Менської районної філії

Чернігівського обласного центру зайнятості