Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://meadm.cg.gov.ua/old
back

Місцеві бюджети району за січень – квітень 2019 року по загальному фонду поповнилися на 10,2 мільйона гривень

13-05-2019 14:39

До загального фонду надійшло 10,2  мільйона гривень.

По базовій дотації район профінансований у сумі 3,1 млн гривень, що склало 100,0 відсотків запланованої суми. Субвенції державного бюджету (освітня, медична та на соціально – економічний розвиток регіонів) профінансовані в сумі 9,6 млн гривень, що склало 100,0 відсотків  планових призначень звітного періоду. Субвенції з місцевих бюджетів іншим місцевим бюджетам, в тому числі і субвенції соціального захисту, при плані 60,1 млн гривень профінансовані в сумі 55,7 млн гривень, що склало 92,7 відсотка до плану 4 місяців.

У порівнянні  з 2018 роком доходи зведеного бюджету району збільшились  на 1,9 млн гривень. Спостерігається збільшення надходжень  по  податку з доходів фізичних осіб по платі за землю/земельному податку  та по  єдиному податку.

Найбільшу питому вагу у структурі податків та зборів, що збираються на території району,  за підсумками виконання зведеного бюджету району за  4 місяці поточного року мають місцеві податки та збори, включаючи надходження плати за використання землі (53,4%), на другому місці з питомою вагою в 36,1%  знаходиться податок з доходів фізичних осіб, на третьому – неподаткові надходження  – 3,0%.

У районі проводиться робота щодо першочергового спрямування фінансових ресурсів на оплату праці та проведення розрахунків за спожиті бюджетними установами енергоносії.  Так, у січні - березні  поточного року з бюджету району на ці потреби направлено 91,4% загальних видатків, а питома  вага фінансування  всіх захищених напрямків становить 93,2%.

 

За інформацією фінансового управління
райдержадміністрації