Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://meadm.cg.gov.ua/old
back

Про індустріальний парк «Менський»

14-05-2019 15:13

Сьогодні робоча група, що створена головою облдержадміністрації Олександром Мисником для координації діяльності зі створення індустріального парку «Менський», провела перше засідання.

Учасники оглянули земельні ділянки, що пропонуються для створення індустріального парку, після чого обговорили необхідні кроки та дії до реалізації проекту: про зміну меж міста, розроблення проекту землеустрою, підготовку вихідних даних для Концепції індустріального парку тощо.

Як пояснив Юрій Стальниченко, секретар міської ради, на даному етапі ведеться робота щодо оформлення відповідних документів на земельну ділянку.

Наразі вирішено розробити Концепцію індустріального парку у відповідності до Закону України «Про індустріальні парки».

У заключному слові директор департаменту економічного розвитку облдержадміністрації Олександра Хомик зауважила, що на сьогодні в Україні функціонує 40 індустріальних парків, діяльність яких є потужною базою для залучення інвесторів та розвитку територій. Індустріальний парк «Менський» - це для нашої області свого роду пілотний проект, але його реалізація буде основою для успішного економічного розвитку Менщини.

У засіданні робочої групи взяла участь голова районної ради Наталія Боюн та в.о. голови райдержадміністрації Сергій Мурований.

 

 
За матеріалами сайту районної ради