Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://meadm.cg.gov.ua/old
back

На семінарі обговорили співпрацю служби зайнятості та роботодавців щодо працевлаштування осіб з інвалідністю

16-05-2019 08:34

Про дієві форми співпраці служби зайнятості та роботодавців щодо оперативного укомплектування вакансій та працевлаштування осіб з інвалідністю, а також підвищення соціальної відповідальності роботодавців та подолання упередженого ставлення до використання праці даної категорії громадян йшлося сьогодні на семінарі для місцевих роботодавців, який провели фахівці Менської районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості.

Фахівці служби зайнятості акцентували увагу присутніх на необхідності надання державній службі зайнятості інформації для організації працевлаштування осіб з інвалідністю, а також про звітування Фонду соціального захисту інвалідів про зайнятість та працевлаштування таких осіб.

         Крім того, нагадали присутнім, що виконанням нормативу робочих місць вважається працевлаштування осіб з інвалідністю, для яких це місце роботи є основним. і наголосили, що залучення осіб з інвалідністю до праці є елементом соціальної відповідальності роботодавців.

Також поінформували учасників заходу про послуги, яка надає служба зайнятості, щодо професійного навчання, компенсації єдиного соціального внеску, компенсації витрат на оплату праці працевлаштованих безробітних з числа внутрішньо переміщених осіб, організації громадських та інших робіт тимчасового характеру, а також про важливість легальної зайнятості осіб.

 

 
За інформацією Менської районної філії
Чернігівського обласного центру зайнятості