Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://meadm.cg.gov.ua/old
back

До відома виборців - зміни в законодастві!

04-06-2019 08:48

 

Відтепер вимогу стосовно додавання до заяви про тимчасову зміну місця голосування документів (копії документів), які підтверджують необхідність такої зміни, скасовано.

Зміни внесено Центральною виборчою комісією 29 травня 2019 року постановою №910 до постанови Комісії від 13 вересня 2012 року №893 «Про забезпечення тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни його виборчої адреси».

Мотивація тимчасової зміни місця голосування зазначається лише у заяві виборця. Зазначена мотивація може бути викладена, зокрема, у такій формі: "за сімейними обставинами", "у зв’язку з відрядженням", "у зв’язку з виробничою необхідністю", "за місцем роботи", "за місцем навчання", "за місцем фактичного проживання", "у зв’язку із відпусткою", "у зв’язку із санаторно-курортним лікуванням", тощо.

Для тимчасової зміни місця голосування виборець може звернутися із відповідною заявою до органу ведення Державного реєстру виборців за вказаним у цій заяві місцем перебування виборця в день виборів або до органу ведення Державного реєстру виборців за виборчою адресою заявника, яка визначається відповідно до статті 8 Закону України «Про Державний реєстр виборців».

Відділом ведення Державного реєстру виборців апарату Менської райдержадміністрації заяви прийматимуться до 15 липня 2019 року включно у приміщенні районної державної адміністрації за адресою: м.Мена, вул.Героїв АТО, 6, каб.18 (перший поверх). Телефон для довідок 2-12-14.

Відділ працює з понеділка по п’ятницю з 800  до 1700 год.,  обідня перерва з 1300 до 1400 год. (під час виборчого процесу у червні-липні відділ буде працювати також щосуботи та щонеділі з 900 до 1300 год.).

Відділ ведення Державного реєстру виборців

апарату райдержадміністрації