Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://meadm.cg.gov.ua/old
back

Учасники антитерористичної операції можуть пройти психологічну реабілітацію у м. Скадовськ

05-06-2019 10:52

Управлінням соціального захисту населення Менської районної державної адміністрації визначено суб’єкта надання послуг з психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції, відповідно до Порядку проведення психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України №1057 від 27 грудня 2017 року.

До переліку суб’єктів надання послуг з психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції включений ТОВ “Пансіонат “Ірбіс”  Херсонська область, м.Скадовськ.

Для проходження психологічної реабілітації учасник антитерористичної операції звертається до управління соціального захисту населення за місцем реєстрації, або за місцем фактичного проживання із заявою.

До заяви про направлення учасника антитерористичної операції на психологічну реабілітацію отримувач послуг додає копію посвідчення учасника бойових дій або інваліда війни та копію документа, що підтверджує безпосередню участь в антитерористичній операції або забезпечення її проведення з безпосереднім перебуванням в районах антитерористичної операції у період її проведення.

Управлінням соціального захисту населення

Менської районної державної адміністрації