Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://meadm.cg.gov.ua/old
back

Організація надання соціальних послуг у Менському районі

06-06-2019 12:11

У Територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) є два відділення, а саме: відділення соціальної допомоги вдома, яким  надають послуги 26 соціальних робітників та обслужено на даний час - 291 громадянин;  відділення надання адресної натуральної та грошової допомоги,  в якому працює 2 робітники з комплексного обслуговування та ремонту будинків  і  обслужено - 27 осіб. Загальна чисельність виявлених громадян - 400, обслужених- 319 громадян. Територіальним центром соціального обслуговування надаються платні соціальні послуги. За 5  місяців 2019 року надано всього 2340 платних послуг  98 особам на суму 25743 грн.

Соціальні робітники – перші, хто приходить на допомогу немічним людям в повсякденному житті. Так соціальний працівник  смт. Березна Кравцова Світлана заносить воду, а соцробітник Прохорова Ольга допомогає прополювати грядки підопічній та заносить дрова до господарського приміщення.

 
 
 
 

Соціальний робітник по с. Гребля Прокопенко Валентина надає  старенькій послугу в приготуванні їжі (чищення риби), заносить воду до хати та допомагає в прополюванні грядок від бур’яна одинокому дідусю.

 
 
 

Відділення  організації надання адресної натуральної та грошової допомоги  надає послуги по виконанню нескладних ремонтних робіт житлових  та підсобних приміщень, огорожі, розпилюванню дров, обрізанню дерев та кущів, обкошування садиб, обкопування присадибних ділянок, та інші соціальні послуги.

 
 
 

Територіальним центром для покращення надання якості  соціальних послуг підопічним було закуплено 2 мотокоси та 2  бензопили.

Територіальний центр соціального обслуговування

(надання соціальних послуг)