Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://meadm.cg.gov.ua/old
back

Місцеві бюджети району за січень – травень 2019 року по загальному фонду поповнилися на 12,9 мільйона гривень

07-06-2019 10:50

Про це повідомляють у фінансовому управлінні райдержадміністрації.  До загального фонду  зведеного бюджету Менського району надійшло 12,9  мільйона гривень.

По базовій дотації район профінансований у сумі 3,8 млн гривень, що склало 100,0 відсотків запланованої суми. Субвенції державного бюджету (освітня, медична та на соціально – економічний розвиток регіонів) профінансовані в сумі 13,0 млн гривень, що склало 100,0 відсотків  планових призначень звітного періоду. Субвенції з місцевих бюджетів іншим місцевим бюджетам, в тому числі і субвенції соціального захисту, при плані 70,4 млн гривень профінансовані в сумі 65,4 млн гривень, що склало 92,9 відсотка до плану 5 місяців.

У порівнянні  з 2018 роком доходи зведеного бюджету району збільшились  на 2,6 млн гривень. Зростання спостерігаємо по  основних бюджетоутворюючих податках таких як  податок  з доходів фізичних осіб, податок на майно, включаючи доходи від використання землі, та єдиний податок.  А найбільш суттєво при цьому  зросла  орендна плата за землю з юридичних осіб.  Найбільшими платниками даного виду податку на території району є ДП Зернятко, ПП «АГРОФІРМА ПРОГРЕС», ФГ Ковбаси, СТОВ «Щорссільгоспсервіс» та інші.

Найбільшу питому вагу у структурі податків та зборів, що збираються на території району,  за підсумками виконання зведеного бюджету району за  5 місяців поточного року, мають місцеві податки та збори, включаючи надходження плати за використання землі (51,9% та 6,7 млн гривень), на другому місці з питомою вагою в 33,3% та сумою в 4,3 млн гривні знаходиться податок з доходів фізичних осіб, на третьому – внутрішні податки та збори  – 6,2% та 0,8 млн гривень.

У районі проводиться робота щодо першочергового спрямування фінансових ресурсів на оплату праці та проведення розрахунків за спожиті бюджетними установами енергоносії.  Так, у січні - квітні  поточного року з бюджету району на ці потреби направлено 90,9% загальних видатків.

У рамках освоєння субвенції на здійснення заходів, щодо соціально – економічного розвитку окремих територій у поточному році:

  • на 431,0 тис. гривень для КНП «Менська ЦРЛ» придбано холодильник, оргтехніку, 13 функціональних ліжок, 23 комплекти ліжок з тумбочками,
  • на 114,0 тис. гривень для КНП «Менський центр ПМСД» придбано кардіограф, оргтехніку та побутову техніку,
  • на 153,0 тис. гривень сектором культури і туризму райдержадміністрації придбано музичні інструменти для Березнянської школи мистецтв,
  • на 226,0 тис. гривень для потреб освітніх закладів відділом освіти, сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації придбано  меблі, оргтехніку та телевізори.

На рахунках Березнянської селищної ради залишались невикористаними кошти в сумі 1,1 млн гривень з яких 447,5 тис. гривень – кошти на потреби дошкільного закладу освіти «Берізка» та 632,0 тис. гривень – кошти на  придбання трактора з причепом.

У звітному році продовжується співпраця з Менською міською радою  по спільному утриманню бюджетних установ та виконанню ряду місцевих програм. Так, протягом першого півріччя передбачено спів фінансування КНП «Менська ЦРЛ» на суму 3,9 млн гривень, спів фінансування протягом року  Степанівського МНВК  на загальну суму 2,5 млн гривень  та на 0,6 млгн гривень  фінансування ряду місцевих програм. 

Станом на дату підготовки інформації (01.06.2019) заборгованість з даних виплат обліковується по спільному утриманню КНП «Менська ЦРЛ» в сумі 1,9 млн гривень.

Фінансове управлінні райдержадміністрації