Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://meadm.cg.gov.ua/old
back

Вітаємо нашого видатного земляка з 80-річчям! З роси і води Вам!

07-06-2019 15:33

       9 червня відзначає свій ювілейний день народження уродженець с. Волосківці Анатолій Гайдамака!

       За невтомну багаторічну творчу працю він отримав всесвітнє визнання, повагу та народну любов.

       Народний художник України, заслужений діяч мистецтв України, нагороджений: орденами князя Ярослава Мудрого V ступеня (2009), «Знак Пошани» (1982), Срібною медаллю АМУ (2009)  – це далеко не всі відзнаки митця. А його роботи говорять самі за себе: меморіал «Бабин Яр», Меморіал жертвам Голодомору 1932-1933 рр у Києві, ,художнього оформлення музею «Чорнобиль», «Зірка полин» та багатьох інших – загалом близько 40 архітектурних об’єктів і не тільки в Україні. Український митець брав участь в українських та міжнародних виставках, зокрема у Німеччині, Швеції, Данії, Польщі, Угорщині, Чехії, Словаччині.

       Анатолій Гайдамака - член Національної спілки художників України, а віднедавна - Почесний громадянин Менського району.

       Бажаємо Вам міцного здоров'я, благополуччя, невичерпної енергії, натхнення творити нове та прекрасне. Нехай Вас завжди супроводжує удача, постійно зігріває тепло людської вдячності, а будні і свята наповнюються радістю, світлом та любов’ю рідних та близьких.

       Нехай життєвий шлях буде багатим на нові здобутки й досягнення, а людська шана буде подякою Вам за плідну працю, чуйність, уміння творити добро.

 

З повагою. Від імені вдячних земляків:

Голова Менської райдержадміністрації Валерій Щукін

Голова Менської районної ради Наталія Боюн