Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://meadm.cg.gov.ua/old
back

Молодість, обпалена війною

11-07-2019 10:22

Цієї неділі відсвяткував своє 95-річчя ветеран Другої світової війни, інвалід І групи, житель Макошино Василь Іванович Ярина.

Розділити радість цієї поважної дати в житті ветерана завітали в.о. старости Макошинського старостинського округу Коваленко Роман,  начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Володимир Роговенко, голова районної організації ветеранів України Раїса Москальська, односельці, рідні та близькі іменинника.

Василю Івановичу були вручені Почесні відзнаки, подарунки, квіти. Ювіляру бажали міцного здоров’я та щасливого довголіття у дружному родинному колі.

За плечима ювіляра довгий і тернистий життєвий шлях. Підлітком працював в окупованому селищі на залізничні колії.  Після звільнення Макошино через військкомат забрали на службу до лав Радянської армії. В Чернігові пройшов короткочасне навчання і бойове хрещення отримав при форсуванні Дніпра біля Любеча. Був тяжко поранений в руку і ногу. Лікувався півроку в госпіталі. В 1944 році комісований і повернувся в рідне селище. Одружився, виховав трьох дітей, має п’ять онуків та правнуків.

Працював у колгоспі та на річковому флоті Київської технічної дільниці водних шляхів, звідки й пішов на заслужений відпочинок.

 

Фото районної газети "Наше слово"

Відділ загально-організаційної роботи та
інформаційної діяльності апарату райдержадміністрації