Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://meadm.cg.gov.ua/old
back

«Веселими стежками літа»

11-07-2019 14:07

Менський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, провів гру-квест на тему: «Веселими стежками літа»,  в позаміськом оздоровчім таборі «Барвінок», який знаходиться на території Бігацької сільської ради.

   Що таке літо? Це тепла пора року, коли навколо все цвіте та набуває яскраві відтінки. Це той період, коли ти можеш прокидатися і лягати спати, коли захочеш. Літо — це час незабутніх відкриттів і пригод! Ну і, звичайно ж, літо — це час канікул та відпочинку.

      10 липня на виконання  районної програми «Діти Менщини», Менським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, було проведено гри - квест на тему: «Веселими стежками літа»,  в позаміськом оздоровчім  таборі «Барвінок», де відпочивають з Чернігівської області, діти – сироти та діти, позбавлені батьківського піклування,  з метою формування позитивних емоцій для розвитку динамічної активності дітей.

   Кожна команда отримала карту, з позначками на ній станцій. На кожній станції необхідно було здолати перешкоду або виконати поставлене завдання. Після проходження  всіх островів з завданнями, було підбито бали та визначено переможця. Кожній команді було вручено подарунки у вигляді солодощів.

Діти взяли активну участь,отримали гарні враження та позитивні емоції.

 

 
За інформацією Менського РЦССДМ