Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://meadm.cg.gov.ua/old
back

9 серпня минають п'яті роковини з дня загибелі учасника антитерористичної операції Титаренка Сергія

07-08-2019 09:25

Народився Сергій 8 серпня 1992 року у місті Мена. Навчався у Менській загальноосвітній школі І-ІІІ ст.. ім.. Т.Г.Шевченка. Закінчив Сосницький аграрний ліцей.

З квітня 2011 по квітень 2012 року проходив строкову військову службу у збройних силах України в/ч А 3251. За військовою спеціальністю — командир автомобільного відділення. Одержав звання молодшого сержанта.

При проведенні першої хвилі мобілізації був призваний 19 березня 2014 року до лав Збройних Сил України.

З 24 липня брав участь в антитерористичній операції на території Донецької та Луганської областей. Служив старшим навідником 2-го гаубичного самохідно-артилерійського взводу 3-ої гаубичної самохідно-артилерійської батареї гаубичного самохідно-артилерійського дивізіону військової частини В 1688.

Загинув 9 серпня 2014 року у ході ведення бою за смт Челюскінець Лутугинського району Луганської області.

Указом Президента України № 270 від 15 травня 2015 року за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету і територіальної цілісності України, вірність військовій присязі Сергій Титаренко нагороджений орденом “За мужність” ІІІ ступеня (посмертно).

Нагороджений нагрудним знаком “За оборону Луганського аеропорту” (посмертно).

В пам’ять про Сергія Титаренка втановлені меморіальні дошки на будівлі Менського опорного ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Т. Г.Шевченка та на Алеї Героїв.

Одна з вулиць міста Мени названа іменем Сергія Титаренка.

30 березня 2016 року рішенням сесії районної ради Сергію Титаренку присвоєно звання «Почесний громадянин Менського району» (посмертно).

Герої не вмирають! Вічна їм слава!

 

Відділ загально-організаційної роботи та
інформаційної діяльності апарату райдержадміністрації