Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://meadm.cg.gov.ua/old
back

Місцеві бюджети району за січень – червень 2019 року по загальному фонду поповнились на 18,8 мільйона гривень

07-08-2019 12:05

По базовій дотації район профінансований у сумі 5,4 млн гривень, що склало 100,0 відсотків запланованої суми. Субвенції державного бюджету (освітня, медична та на соціально – економічний розвиток регіонів) профінансовані в сумі 18,4 млн гривень, що склало 100,0 відсотків  планових призначень звітного періоду. Субвенції з місцевих бюджетів іншим місцевим бюджетам, в тому числі і субвенції соціального захисту, при плані 89,8 млн гривень профінансовані в сумі 84,2 млн гривень, що склало 93,7 відсотка до плану 7 місяців.

У порівнянні з 2018 роком доходи зведеного бюджету району збільшились  на 3,6 млн гривень. Суттєве  зростання надходжень  спостерігається не по  всіх  основних бюджетоутворюючих податках та зборах. Так, якщо по  єдиному податку маємо зростання надходжень поточного року  майже на 30%, а   по податку на майно, що включає плату за землю – більш ніж на 50%, то по податку з доходів фізичних осіб надходження  поточного року у порівнянні з аналогічним періодом минулого року   зросли всього на трохи більш ніж на 2%. Поясненням такого факту  є, в деякій мірі, і наявність простроченої заборгованості з виплати заробітної плати по КНП «Менська ЦРЛ».

 З 10 місцевих бюджетів району  з плановими показниками звітного періоду не справились 2 бюджети: районний і бюджет Данилівської сільської ради.

По районному бюджету маємо недовиконання плану 7 місяців на рівні 0,46%, що сумарно становить 34,5 тис гривень. Причина такого явища – невиплата заробітної плати по КНП «Менська ЦРЛ». По бюджету Данилівської сільської ради зафіксовано недовиконання на рівні 11,5 %, що сумарно становить 40,2 тис гривень. Недовиконання планового показника по Данилівській сільській раді   виникло через недонадходження  орендної плати з юридичних осіб, що пов’язане з неправомірними діями орендаря  ТОВ "МЕНА-АВАНГАРД" по сплаті  даного виду податку на рахунки  Менської міської об’єднаної територіальної громади.

У районі проводиться робота щодо першочергового спрямування фінансових ресурсів на оплату праці та проведення розрахунків за спожиті бюджетними установами енергоносії.  Так, у січні – червні поточного року з бюджету району на ці потреби направлено 90,2% загальних видатків.

У звітному  місяці припинилась співпраця районного бюджету з Менською міською радою  по спільному утриманню  КНП «Менська ЦРЛ», так як з липня місяця  кошторисні призначення у міському бюджеті на ці цілі відсутні взагалі.   На початок липня заборгованість  по співфінансуванню районної лікарні становила 1,6 млн гривень, на кінець – 0,4 млн гривень. Скорочення заборгованості дало можливість  провести виплату відпускних працівникам закладу, нарахованих у звітному місяці.  

За даними оперативної звітності по зведеному бюджету району  на 01.08.2019 обліковується заборгованість в сумі 2,4 млн гривень,  з якої заборгованість по виплатах, термін яких пройшов – 0,8 млн гривень.

За інформацією фінансового управління
райдержадміністрації