back

Підготовка до опалювального сезону та освоєння коштів субвенції на соціально-економічний розвиток окремих територій

03-09-2019 17:01

Такими були основні питання сьогоднішньої наради, яку провів  голова райдержадміністрації Валерій Щукін з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації та підпорядкованих установ. Мова йшла також і про впровадження реформ в окремих галузях.

Було з’ясовано, що заклади освіти стовідсотково забезпечені всіма видами палива, а у закладах медицини закінчується завезення окремих видів – вугілля, брикету.

У зв’язку із закупівлею комп’ютерного томографа(вже підписано договір на його поставку) надано доручення головному лікарю центральної районної лікарні розпочати ремонт приміщення для його встановлення.

Головною проблемою медичних закладів залишається незабезпеченість їх кваліфікованими кадрами, як сімейними лікарями, там і окремими спеціалістами. Заплановано провести індивідуальну роботу з цьогорічними вступниками медичних закладів на укладення договорів оплати їхнього навчання за кошти районного бюджету з подальшим відпрацюванням у районі.

Закінчуються тендерні процедури із закупівлі нового автобуса для підвозу учнів до навчальних закладів.

Насторожує те, що через посушливе літо суттєво зменшився рівень ґрунтових вод, що може ускладнити забезпечення проточною водою заклади освіти в сільській місцевості.

У закладах культури вже відбулися суттєві покращення: проведено ремонт приміщень Березнянської бібліотеки, Березнянського музею ім. Григорія Верьовки, придбано медіа обладнання для декількох закладів. На черзі нагальне питання ремонту ганку будівлі Менською центральної бібліотеки.

Виконання цих та інших нагальних завдань було озвучено на нараді, встановлено строки їх виконання.  

 

Відділ загально-організаційної роботи та
інформаційної діяльності апарату райдержадміністрації