back

Сьогодні відбувся День відділів апарату облдержадміністрації у Менській районній державній адміністрації

04-09-2019 15:57

Керівники структурних підрозділів апарату облдержадміністрації вивчили та проаналізували стан організаційної роботи райдержадміністрації, дотримання вимог Закону України «Про державну службу», стан здійснення контрольних функцій за виконанням актів органів влади вищого рівня і власних розпорядчих документів, організацію роботи із зверненнями громадян, мобілізаційної роботи в районі. Здійснено аналіз організації роботи з документами та забезпечення доступу до публічної інформації в апараті райдержадміністрації.

Вивчено стан інформаційно-комп’ютерного забезпечення  райдержадміністрації, дотримання вимог Закону України «Про запобігання корупції» та постанови Кабінету Міністрів України «Питання запобігання та виявлення корупції» та проведено аналіз стану бухгалтерського обліку у апараті райдержадміністрації.

На завершення Дня відділів апарату облдержадміністрації у Менській райдержадміністрації відбулась нарада, на якій підвели підсумки та надали рекомендації щодо вдосконалення подальшої роботи райдержадміністрації.

 

Відділ загально-організаційної роботи та
інформаційної діяльності апарату райдержадміністрації