back

«Ниву цю, веселу й тиху осінь і життя повік не розлюблю…»

08-11-2019 12:20

6 листопада в читальній залі районної бібліотеки відбувся вечір- спомин, присвячений 75-річчю з дня народження нашого земляка, журналіста, поета, перекладача, члена літературної спілки "Чернігів", голови спілки "Співдружність муз" Михайла Ілліча Кушніренка.

Талановитий, надзвичайно скромний і непробивний, безмежно закоханий у своє рідне Задесення, у світ, що навколо, у саме життя. Любові було стільки, що не вміщувалась у грудях - лягала на папір щемними хвилюючими рядками. «Ниву цю, веселу й тиху осінь і життя повік не розлюблю» - зізнався поет незадовго до того, як піти у вічність. Таким - життєлюбним і ліриком - він запам'ятався усім, таким його знали, поважали та любили.

Спогадами про дитинство та шкільні роки поділився брат - близнюк Дмитро Ілліч. Гостями заходу були: Микола Збарацький - український композитор, заслужений артист України, який написав музику до пісні «Моє Задесення», ця пісня прозвучала у виконанні Валентини Кушніренко, Володимир Горленко - відомий український композитор, музикант, автор - виконавець власних пісень, викладач Чернігівського музичного училища імені Л.Ревуцького, донька, зять та онука поета.

Звучали пісні, учні та творча група літстудії «Муза» школи імені Т.Г.Шевченка декламували вірші. Вся поезія Михайла Кушніренка несе спокій, тепло й порозуміння між людьми.

А це так важливо в наш буремний, нелегкий для країни час.

  
За інформацією
районної бібліотеки