back

Аналіз субвенції: скільки та куди спрямовано коштів у Менському районі?

08-11-2019 14:50

Субвенція на соціально - економічний розвиток – це кошти, які виділяються з державного бюджету України на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій. Соціально-економічний розвиток території в загальному значенні – це зростання рівня життя населення, комплексні заходи, які ставлять за мету подолання кризи, структурні зміни, що мають більш стратегічний, стимулюючий характер. Наразі,  через складну економічну ситуацію  в державі, населення, в тому числі і Менського району, турбують першочергові побутові проблеми, а не розвиток території в цілому.

Особливістю надання субвенції на соціально-економічний розвиток окремих територій є її спрямування до  території за поданням чи то народного депутата України, чи то відповідної адміністрації, чи органу місцевого самоврядування.

А відтак, результати по встановленню та освоєнню субвенції на соціально-економічний розвиток окремих територій  по нашому району маємо наступні:

Моніторинг стану використання коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій станом на 01 листопада 2019 року

 

За інформацією фінансового управління
райдержадміністрації