Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://meadm.cg.gov.ua/old
back

«ВІЛ/СНІД: думай про майбутнє – обери життя»

27-11-2019 11:24

1 грудня вся світова спільнота відзначає Всесвітній День боротьби зі СНІДом. Цього дня людство згадує про те, яку серйозну загрозу для життя людей несе ця глобальна проблема. Всесвітній День боротьби зі СНІДом став одним із найбільш визнаних міжнародних днів здоров’я і можливістю підвищити рівень обізнаності про це захворювання і його профілактику. 

25 листопада фахівцями  із соціальної роботи Менського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно  з спеціалістом зі зв’язків з громадськістю та медіа, БО «Чернігівська МЕРЕЖА»  Соломко  Катериною в Березнянському опорному ЗЗСО І-ІІІ ступенів  та  КЗ «Березнянському  навчально-реабілітаційному  центрі» Чернігівської обласної ради проведено  заходи під назвою: «ВІЛ/СНІД: думай про майбутнє – обери життя». На позакласних  заходах учні 9-10 класів,  розширили свої знання про небезпеку епідемії ВІЛ\СНІДу, сприяли формуванню стереотипів позитивної поведінки та здорового способу життя. Також  було роздано флаєра з детальною інформацією про шляхи передачі небезпечної  хвороби.

Під час підбиття підсумків діти зробили висновок, що здоров'я – це одне з основних джерел радості, щасливого та повноцінного життя за умови відсутності хвороб, фізичних дефектів, а також психологічне, соціальне і духовне благополуччя.

  
За інформацією Менського РЦСССДМ