Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://meadm.cg.gov.ua/old
back

Сільські лікарські амбулаторії Бірківки та Стольного отримали сучасні спеціалізовані автомобілі

27-11-2019 15:16

27 листопада відбулося засідання двадцятої (позачергової) сесії Менської районної ради сьомого скликання.

Скликання позачергової сесії пов’язане з необхідністю термінового вирішення питання надання згоди на прийняття із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Чернігівської області до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Менського району двох спеціалізованих автомобілів Renault Duster, для сільських лікарських амбулаторій с.Бірківка та с.Стольне.

Перед пленарним засіданням відбулися засідання постійних комісій районної ради, на яких депутати попередньо розглянули проекти рішень з питань порядку денного сесії.

На пленарному засіданні сесії депутати одноголосно надали згоду та прийняли до комунальної власності територіальних громад району спеціалізованого автотранспорту для Бірківської та Стольненської сільських лікарських амбулаторій. Дані лікарські заклади отримали по спеціалізованому, сучасному автомобілю Renault Duster, балансовою вартістю близько 500 тис. грн. кожен. Виступаючи з інформацією по даному питанню Наталія Корнієнко, генеральний директор КНП «Менський центр первинної медико-санітарної допомоги», зазначила, що наявність в сільській лікарській амбулаторії спеціалізованого автомобіля підвищеної прохідності надасть змогу надавати більш якісні медичні послуги, забезпечить своєчасний та безпроблемний доїзд медика до пацієнта.

Також депутати розглянули проект районної Комплексної програми профілактики правопорушень на 2019-2020 роки, яку представив на сесії Олександр Крук, начальник Менського відділу поліції. Основна мета даної програми - забезпечення ефективності здійснення заходів щодо профілактики правопорушень та усунення причин, що зумовили вчинення протиправних дій, попередження вчинення злочинів. Одним із методів такої профілактики є придбання та встановлення засобів відеоспостереження. Обсяги фінансування Програми – 70 тисяч грн.

Начальник фінансового управління районної державної адміністрації Оксана Булавка проінформувала по бюджетних питаннях порядку денного - звіт про виконання районного бюджету за 9 місяців 2019 року та щодо внесення змін до районного бюджету на 2019 рік.

Депутати беззаперечно підтримали звернення до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо продовження мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення.

В роботі пленарного засідання взяли участь депутати Чернігівської обласної ради Василь Леоненко та Сергій Нужняк.

 

            

За інформацією районної ради