Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://meadm.cg.gov.ua/old

2019 рік

10.09.2019  Громадскість Менщини занепокоєна у збереженні Менського району з центром у м. Мена

 

На сьогоднішньому засіданні Громадської ради було розглянуто питання щодо реформування адміністративно-територіального устрою. Громадскість Менського району вболіває за те, аби після укрупнення районів та зменшення їх кількості, зберігся Менський район з центром у місті Мена. Було прийнято рішення рекомендувати голові районної державної адміністрації Валерію Щукіну та голові районної ради Наталії Боюн направити звернення про збереження Менського району народним депутатам Валерію Давиденку та Олександру Сові.

Начальник відділу соціальної роботи Менського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Інна Заіко проінформувала присутніх про організацію та проведення соціальної роботи з соціально незахищеними категоріями сімей, дітей та молоді, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги, а також про сприяння розвитку сімейних форм виховання дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування.

 

 

 

 

06.09.2019 Анонс. 10 вересня о 14-00 год. в кімнаті №11 Менської районної ради відбудеться засідання Громадської ради при Менській райдержадміністрації. 

 

 

25.06.2019 Громадська рада при РДА узгодила організаційні моменти своєї діяльності

Пропуск двох або більше засідань Громадської ради без поважної причини призведе до виключення громадського активіста зі складу цього дорадчого органу. Цей пункт Положення про Громадську раду при РДА, як і інші, не викликав заперечень в учасників засідання ради, яке відбулося сьогодні, 25 червня, в райдержадміністрації. Тож нове Положення було прийняте переважною більшістю голосів.

Проводив засідання голова Громадської ради Василь Ворона.

На засіданні було прийнято рішення звернутися до колективу Менської центральної лікарні з клопотанням про встановлення меморіальної дошки Петру Петровичу Хомрачу.

Начальник відділу економічного та агропромислового розвитку райдержадміністрації Алла Васюк проінформувала присутніх про вплив аграрного сектору на розвиток сільських територій Менщини.

Також учасники засідання заслухали начальника служби у справах дітей райдержадміністрації Тамару Песоцьку про виконання Програми із забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування.

 

21.06.2019 Анонс. 25 червня о 09-00 год. в кімнаті №11 районної ради відбудеться засідання Громадської ради при Менській райдержадміністрації. 

 

19.02.2019 Громадськість турбує питання безпритульних тварин та реформування пошти

19 лютого відбулось чергове засідання Громадської ради при райдержадміністрації.  На порядок денний були винесені два питання, які стосувалися вирішенню проблем з безпритульними собаками та роботи реформованої пошти.

До обговорення першого питання долучилися начальник Менського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Чернігівській області Олександр Белашко та т.в.о. начальника сектору превенції дільничних інспекторів Менського відділу поліції Головного управління Національної поліції у Чернігівській області Павло Коваленко. У підсумку розгляду даного питання члени громадської ради запропонували  звернутись до міської ради з пропозицією залучити спеціалізовану фірму, яка провела б відлов бродячих собак по населених пунктах громади та їх стерилізацію.

 

 
 
 
З інформацією про успіхи та проблеми впровадження пілотного проекту ПАТ «Укрпошта» в Менському районі перед присутніми виступила начальник центрального відділення поштового зв’язку Мена Чернігівської дирекції УДП ПЗ «Укрпошта» Яна Краснова. Вона коротко охарактеризувала стан справ із доставкою газет, кореспонденції, пенсій по населених пунктах району та відмітила, що жителі сіл вже відносно призвичаїлись до роботи реформованої пошти.
 
 
 У засіданні Громадської ради взяв участь заступник голови райдержадміністрації Микола Петрушенко. Він  поінформував присутніх про створення госпітальних округів та впровадження адміністративно-територіальної реформи.
 
 
Громадською радою також було вирішено ряд організаційних питань та призначено дату наступного засідання на 14 травня поточного року.

 

2018 рік

 

16.11.2018 На черговому засіданні Громадської ради обговорювали  законопроект про об'єднання районів Чернігівської області

На сьогоднішньому засіданні були присутні голова районної державної адміністрації Валерій Щукін, начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Віктор Ємець, завідувач районним методичним кабінетом відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Алла Бикова, директор Менського зоопарку Зінаїда Максименко,  т.в.о. начальника сектору превенції Менського відділу поліції Головного управління Національної поліції у Чернігівській області Павло Коваленко.

 Віктор Ємець та Алла Бикова проїнформували присутніх про основні тенденції реформування галузі освіти.

Про здійснення контролю правоохоронними органами за продажем алкогольних напоїв та тютюнових виробів неповнолітнім особам доповів Павло Коваленко.

У ході засідання було прийнято рішення направити звернення громадськості Менського району до народного депутата України Амельченка В.В. про відкликання законопроекту, внесеного на розгляд Верховної Ради України щодо об’єднання районів Чернігівської області  без залучення до обговорення жителів чинних районів.

Заслухавши директора Менського зоопарку Зінаїду Максименко, вирішили звернусь з клопотпнням до Чернігівської обласної ради про встановлення у Менському зоопарку меморіальної дошки Генадію Полосьмаку, як ініціатору заснування зоологічного парку.

 Крім того, Громадською радою було вирішено ряд організаційних питань та призначено дату наступного засідання на 08 лютого 2019 року.

 

 

 
 

 

05.07.2018 Проведено чергове засідання Громадської ради при Менській райдержадміністрації

На сьогоднішньому засіданні були присутні голова районної державної адміністрації Валерій Щукін, перший заступник голови районної державної адміністрації Сергій Мурований, головний лікар КНП «Менський ЦПМСД» Менської районної ради Наталія Корнієнко, головний інженер філії «Менський райавтодор»  Анатолій Тимошенко, представники Громадської організації «Авто Євро Сила» та місцевих ЗМІ.

 У ході засідання було обговорено питання якості виконання робіт по ремонту автомобільних доріг у  Менському районі.

 Головний інженер філії «Менський райавтодор»  Анатолій Тимошенко проінформував присутніх про технологію та джерела фінансування ремонтних робіт.

 Було прийнято рішення рекомендувати районній державній адміністрації разом  з громадськими активістами здійснювати постійний моніторинг якості проведення робіт по ремонту доріг та інформувати громадськість.

 Наступним питанням, винесеним на розгляд членів Ради, було питання реформування медицини та стан підписання декларацій у Менському районі. Наталія Корнієнко, головний лікар КНП «Менський ЦПМСД», звернула увагу, що тільки 32% населення району обрало сімейного лікаря. Найменше долучились до декларування у смт. Березна. Головний лікар зауважила, що чим більше буде підписано декларацій, тим більше буде виділено коштів на утримання закладів охорони здоров’я, що забезпечить підвищення якості обслуговування пацієнтів. 

Крім того, Громадською радою було вирішено ряд організаційних питань та призначено дату наступного засідання на 16 листопада 2018 року.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

24.04.2018 Громадська рада обговорила перспективний план своєї роботи

Сьогодні відбулось чергове засідання Громадської ради при Менській райдержадміністрації. Провів засідання голова Громадської ради Василь Ворона.

У ході засідання було обговорено питання щодо соціального захисту ветеранів війни та учасників бойових дій. По даному питанню виступила член Громадської ради Раїса Москальська.

Наступним питанням, винесеним на розгляд членів Ради, було питання затвердження орієнтовного плану роботи на 2018 рік. Після розгляду сформованого з пропозицій членів Ради проекту орієнтовного плану роботи на поточний рік, присутні обговорили включені питання. Після внесених пропозицій та корегування членами Громадської ради проекту плану роботи, його було затверджено.

Щодо дати другого засідання, було винесене рішення членів Ради провести його 5 липня 2018 року. Члени Ради також визначились з переліком питань, які будуть розглядатись на наступному засіданні.

 

03.04.2018 Сформовано новий склад Громадської ради при Менській районній державній адміністрації

 

Сьогодні відбулись установчі збори з формування нового складу Громадської ради при Менській районній державній адміністрації. Для їх підготовки ініціативна група у складі представників громадськості та органу виконавчої влади протягом лютого 2018 року здійснювала прийом заяв від інститутів громадянського суспільства. За рішенням ініціативної групи 9 кандидатур стали учасниками установчих зборів.

 

Звертаючись до претендентів на членство у Громадській раді, перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Мурований закликав до тісної та злагодженої співпраці, активно включатись в роботу, ініціювати зустрічі та вносити пропозиції по розгляду та вирішенню питань, що турбують громадськість. Сергій Григорович також запевнив присутніх, що райдержадміністрація обов’язково враховуватиме пропозиції громадськості в межах чинного законодавства, знаходитиме компромісні рішення та буде спрямовувати спільні дії на покращення життєдіяльності району.

У ході проведення установчих зборів кандидат до складу Громадської ради від ГО «Менщина» відкликав свою заяву.

За рішенням установчих зборів Громадську раду сформовано у складі 8-и представників інститутів громадянського суспільства.

За пропозицією ініціативної групи було одразу ж проведено перше засідання новоствореної Громадської ради, на якому обрано керівний склад громадської ради та схвалено її Положення.

Головою Громадської ради при Менській райдержадміністрації одноголосно обрано Василя Ворону, який представляє громадське формування з охорони громадського порядку «Патріот-17», заступником обрано Інну Дудко - громадська організація «Спілка жінок Менщини».

Наступне засідання Громадської ради при Менській райдержадміністрації вирішено провести 24 квітня.
 

Склад Громадської ради при Менській районній державній адміністрації


№ п/п

ПІБ

Інститут громадянського суспільства

1.

Ворона Василь Олександрович - голова Громадської ради

Громадське формування з охорони громадського порядку «Патріот-17»

2.

Дудко Інна Володимирівна - заступник голови Громадської ради

Громадська організація «Спілка жінок Менщини»

3.

Валуй Володимир Михайлович

Громадська організація «Робін Гуд «Світ»

4.

Жеребило Любов Володимирівна

Менський відокремлений підрозділ громадської організації «Єдина родина Чернігівщини»

5.

Кулагін Віктор Олександрович

Менська районна організація Профспілки працівників освіти і науки України

6.

Москальська Раїса Михайлівна

Менська районна Організація ветеранів України

7.

Петрушенко Ірина Анатоліївна

Менська районна організація Профспілки працівників державних установ

8.

Титаренко Леонід Дмитрович

Менська територіальна організація воїнів –афганців

 


 

 

 

05.03.2018 Повідомлення

 

 

Ініціативна група з підготовки установчих зборів з формування нового складу Громадської ради при Менській районній державній адміністрації повідомляє, що установчі збори з формування нового складу Громадської ради при Менській районній державній адміністрації відбудуться 03 квітня 2018 року.

Початок засідання: о 10:00 год.

Місце проведення: м. Мена, вул. Героїв АТО, 6, кімн.№11 (І поверх) райдержадміністрації.

Ініціативна група з підготовки установчих зборів з формування нового складу Громадської ради при Менській районній державній адміністрації за результатами засідання від 5 березня 2018 року надає для ознайомлення:

- список учасників установчих зборів, кандидатів до нового складу Громадської ради при Менській райдержадміністрації;

 

 


№ п/п

ПІБ кандидата

Інститут громадянського суспільства

1.

Валуй Володимир Михайлович

Громадська організація «Робін Гуд «Світ»

2.

Ворона Василь Олександрович

Громадське формування з охорони громадського порядку «Патріот-17»

3.

Дудко Інна Володимирівна

Громадська організація «Спілка жінок Менщини»

4.

Жеребило Любов Володимирівна

Менський відокремлений підрозділ громадської організації «Єдина родина Чернігівщини»

5.

Кулагін Віктор Олександрович

Менська районна організація Профспілки працівників освіти і науки України

6.

Лавський Сергій Васильович

Громадська організація «Менщина»

7.

Москальська Раїса Михайлівна

Менська районна Організація ветеранів України

8.

Петрушенко Ірина Анатоліївна

Менська районна організація Профспілки працівників державних установ

9.

Титаренко Леонід Дмитрович

Менська територіальна організація воїнів –афганців

 

 

 


- інформація про результати діяльності інститутів громадянського суспільства та біографічна довідки кандидатів.

 

 

 

 

 

Також зазначаємо, що всі документи, подані кандидатами, відповідають чинному законодавству, відмов не було.
 

 

27 лютого

закінчився термін подачі документів інститутами громадянського суспільства для участі в громадській раді при Менській районній державній адміністрації.

До ініціативної групи з підготовки установчих зборів для обрання нового складу громадської ради при Менській райдержадміністрації подано заяви від 8-ми громадських організацій:

- районної організації профспілки працівників освіти і науки України;

- ГО «Спілка жінок Менщини»;

- Менської районної Організації ветеранів України;

- ГО «Робін Гуд «Світ»;

- ГО «Менщина»;

- Менської територіальної організації воїнів-афганців;

- Громадського формування з охорони громадського порядку «Патріот-17»;

- Менської районної організації профспілки працівників державних установ.

Список кандидатів до складу громадської ради, які братимуть участь в установчих зборах, а також уточнена інформація про дату, час та місце проведення установчих зборів, буде оприлюднено на офіційному веб-сайті райдержадміністрації після засідання ініціативної групи, яке відбудеться 05 березня 2018 року.
 

26.01.2018 Створюємо Громадську раду при Менській райдержадміністрації

 

Відповідно до шостого абзацу пункту 8 Типового положення про громадську раду при міністерстві, іншому центральному органі виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласній, Київській та Севастопольській міській, районній, районній у мм. Києві та Севастополі державній адміністрації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року № 996 (далі — Типового положення), повідомляємо про проведення установчих зборів по формуванню нового складу громадської ради при Менській райдержадміністрації.
 

 

До участі у зборах запрошуються інститути громадянського суспільства, які зареєстровані в установленому порядку і провадять діяльність на території України (ІГС делегує одного представника).

 

У складі громадської ради не можуть бути:

• депутати місцевих рад;

• посадові особи органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.
 

Для участі в установчих зборах по формуванню нового складу громадської ради при Менській райдержадміністрації подається:

Заява, підписана керівником інституту громадянського суспільства.

Рішення, прийняте у порядку, встановленому установчими документами інституту громадського суспільства, про делегування для участі в установчих зборах представника, який одночасно є кандидатом на обрання до складу громадської ради.

Біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства із зазначенням його прізвища, імені, по батькові, посади, місця роботи, посади в інституті громадянського суспільства, контактної інформації.

Копія виписки з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій та витяг із статуту (положення) інституту громадянського суспільства щодо цілей і завдань його діяльності, засвідчені в установленому порядку.

Інформація про отримання інститутом громадянського суспільства як володільцем бази персональних даних його членів згоди делегованого ним представника на обробку його персональних даних.

Інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства протягом останнього року (у разі, коли інститут громадянського суспільства працює менше року, - за період діяльності).

Відомості про місцезнаходження та адресу електронної пошти інституту громадянського суспільства, номер контактного телефону.
 

Документи від ІГС приймаються з 29 січня по 27 лютого 2018 року (включно) щодня (крім вихідних та святкових днів) з 14:00 до 17:00 год. за адресою: 15600, м. Мена, вул. Героїв АТО, 6 - приміщення РДА (відділ організаційної роботи, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністраціх, кім. 23).

Відповідальна особа за прийом та зберігання документів від ІГС — Галіченко Ірина Михайлівна, начальник відділу.

E-mail: org@mena-rayon.gov.ua

Телефони для довідок: (04644) 21039

 

Підставами для відмови представнику інституту громадського суспільства в участі в установчих зборах є:

• невідповідність документів, поданих інститутом громадського суспільства, вимогам Типового положення;

• неусунення інститутом громадянського суспільства невідповідності поданих документів вимогам, встановленим Типовим положенням, у строк, визначений Типовим положенням;

• невідповідність інституту громадянського суспільства або делегованого ним представника вимогам, встановленим пунктом 6 Типового положення;

• недостовірність інформації, що міститься в документах, поданих для участі в установчих зборах;

• відмова інституту громадянського суспільства від участі в установчих зборах шляхом надсилання ініціативній групі офіційного листа;

• перебування інституту громадянського суспільства, який делегував свого представника для участі в установчих зборах, у процесі припинення.