Менська РДА
АнонсиНовини в діяльності ГР

Назад

2017 рік24.03.2017

Термін прийому документів продовжено!

Продовжується прийом документів від інститутів громадянського суспільства, які бажають увійти до Громадської ради при Менській райдержадміністрації

Враховуючи чисельні звернення представників інститутів громадянського суспільства до ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування Громадської ради при Менській райдержадміністрації термін прийому заяв до складу Громадської ради продовжено до 28 квітня 2017 року.

Нагадуємо, що до складу громадської ради можуть бути обрані представники громадських об’єднань, релігійних, благодійних організацій, творчих спілок, професійних спілок та їх об’єднань, асоціацій, організацій роботодавців та їх об’єднань, недержавних засобів масової інформації (далі - інститути громадянського суспільства), які зареєстровані в установленому порядку і провадять діяльність на території України.

23.03.2017

Повідомлення ініціативної групи

Для участі в установчих зборах надійшла одна заява від районної організації ветеранів України.

Вирішено термін прийому документів продовжити до до 28 квітня 2017 року.

03.02.2017

Створюємо громадську раду при райдержадміністрації!

Відповідно до абзацу шостого пункту 8 Типового положення про громадську раду при міністерстві, іншому центральному органі виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласній, Київській та Севастопольській міській, районній, районній у мм. Києві та Севастополі державній адміністрації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року № 996 (далі — Типового положення), повідомляємо:

Установчі збори по формуванню нового складу громадської ради при Менській райдержадміністрації відбудуться в другій половині березня 2017 року. (Місце проведення: м. Мена, вул. Героїв АТО, 6, зал № 11).

До участі у зборах запрошуються інститути громадянського суспільства, які зареєстровані в установленому порядку і провадять діяльність на території України (ІГС делегує одного представника).

У складі громадської ради не можуть бути:

• депутати місцевих рад;

• посадові особи органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.

Для участі в установчих зборах до ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування нового складу громадської ради при Менській райдержадміністрації (далі — ініціативна група) подається:

Заява, підписана керівником інституту громадянського суспільства.

Рішення, прийняте у порядку, встановленому установчими документами інституту громадського суспільства, про делегування для участі в установчих зборах представника, який одночасно є кандидатом на обрання до складу громадської ради.

Біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства із зазначенням його прізвища, імені, по батькові, посади, місця роботи, посади в інституті громадянського суспільства, контактної інформації.

Копія виписки з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій та витяг із статуту (положення) інституту громадянського суспільства щодо цілей і завдань його діяльності, засвідчені в установленому порядку.

Інформація про отримання інститутом громадянського суспільства як володільцем бази персональних даних його членів згоди делегованого ним представника на обробку його персональних даних.

Інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства протягом останнього року (у разі, коли інститут громадянського суспільства працює менше року, - за період діяльності).

Документи від ІГС приймаються з 23 січня 2017 року (крім вихідних та святкових днів) з 14:00 до 17:00 год. за адресою: 15600, м. Мена, вул. Героїв АТО, 6 - приміщення РДА, сектору інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації, кім. 5.

Відповідальна особа за прийом та зберігання документів від ІГС — Оліфіренко Валентина Михайлівна, завідувач сектору.

E-mail: polit@mena-rayon.gov.ua

Телефони для довідок: (04644) 21370

На підставі поданих заяв (в термін до 23 березня) ініціативна група складає список кандидатів до складу громадської ради.

Підставами для відмови представнику інституту громадського суспільства в участі в установчих зборах є:

• невідповідність документів, поданих інститутом громадського суспільства, вимогам Типового положення;

• неусунення інститутом громадянського суспільства невідповідності поданих документів вимогам, встановленим Типовим положенням, у строк, визначений Типовим положенням;

• невідповідність інституту громадянського суспільства або делегованого ним представника вимогам, встановленим пунктом 6 Типового положення;

• недостовірність інформації, що міститься в документах, поданих для участі в установчих зборах;

• відмова інституту громадянського суспільства від участі в установчих зборах шляхом надсилання Ініціативній групі офіційного листа;

• перебування інституту громадянського суспільства, який делегував свого представника для участі в установчих зборах, у процесі припинення.

 • Зразок бланків-документів, які подаються із заявою для участі в установчих зборах для формування складу громадської ради при Менській райдержадміністрації

  2016 рік • Розпорядження райдержадміністрації від 25 листопада 2016 року № 466 "Про припинення повноважень громадської ради при районній державній адміністрації та створення ініціативної групи з підготовки установчих зборів для обрання нового складу громадської ради"  ОГОЛОШЕННЯ. 24 листопада 2016 року о 14-00 в адміністративному приміщенні районної ради к. 11 відбудеться засідання громадської ради.


 • Члени громадської ради при райдержадміністрації 25.11.2016р. провели підсумкове засідання громадської ради

 • Протокол засідання громадської ради при Менській районній державній адміністрації від 25.11.2016  ОГОЛОШЕННЯ. 29 вересня 2016 року на 10-00 члени громадської ради при райдержадміністрації запрошуються в адміністративне приміщення на пленарне засідання сесії районної ради сьомого скликання.


 • Члени громадської ради при райдержадміністрації 29.09.2016р. були учасниками пленарного засідання сесії районної ради  ОГОЛОШЕННЯ. 29 червня 2016 року на 10-00 члени громадської ради при райдержадміністрації запрошуються в адміністративне приміщення на пленарне засідання сесії районної ради сьомого скликання.


 • Члени громадської ради при райдержадміністрації 29.06.2016р. були учасниками пленарного засідання сесії районної ради  ОГОЛОШЕННЯ. 22 червня 2016 року о 10-00 в адміністративному приміщенні районної ради (кімната 11) відбудеться засідання громадської ради при Менській районній державній адміністрації


 • 22.06.2016р. Відбулось засідання громадської ради при Менській районній державній адміністрації

 • Протокол засідання громадської ради при Менській районній державній адміністрації від 22.06.2016


  ОГОЛОШЕННЯ. 17 червня 2016 року о 10-00 в адміністративному приміщенні районної ради (кімната 11) відбудеться засідання президії громадської ради при Менській районній державній адміністрації


 • 17.06.2016р. Відбулось розширене засідання президії громадської ради при Менській районній державній адміністрації

 • Протокол розширеного засідання президії громадської ради при Менській районній державній адміністрації від 17.06.2016 року  ОГОЛОШЕННЯ. 15 січня 2016 року на 10-00 члени громадської ради при райдержадміністрації запрошуються в адміністративне приміщення районної ради на друге пленарне засідання другої сесії Менської районної ради сьомого скликання.


 • 15.01.2016р. Члени громадської ради при райдержадміністрації 15 січня були учасниками пленарного засідання сесії районної ради  ОГОЛОШЕННЯ. 2 лютого 2016 року о 10-00 годині у залі засідань райдержадміністрації відбудеться зустріч громадської ради при райдержадміністрації з учасниками АТО


 • 02.02.2016р. Відбулася зустріч громадської ради при райдержадміністрації з учасниками АТО  ОГОЛОШЕННЯ. 30 березня 2016 року на 10-00 члени громадської ради при райдержадміністрації запрошуються в адміністративне приміщення районної ради на пленарне засідання третьої сесії Менської районної ради сьомого скликання.


 • Орієнтовний порядок денний


 • 30.03.2016р. Члени громадської ради при райдержадміністрації 30 березня були учасниками пленарного засідання сесії районної ради  2015 рік

  ОГОЛОШЕННЯ. 5 лютого о 10-00 в кімнаті № 11 райдержадміністрації відбудуться установчі збори по формуванню нового складу громадської ради при райдержадміністрації на 2015-2016 роки та перше робоче засідання громадської ради.


 • 05.02.2015р. Установчі збори з формування нового складу громадської ради при Менській районній державній адміністрації.

 • Протокол проведення засідання установчих зборів інститутів громадянського суспільства для обрання нового складу громадської ради при Менській райдержадміністрації

 • Персональний склад громадської ради при райдержадміністрації на 2015-2016 роки

 • Положення громадської ради при райдержадміністрації

 • Розпорядження голови райдержадміністрації від 12 лютого 2015 року № 50 "Про затвердження складу громадської ради при районній державній адміністрації"


  ОГОЛОШЕННЯ. 19 лютого о 10-00 в кімнаті № 11 райдержадміністрації відбудеться засідання громадської ради.


 • 19.02.2015р. Відбулося засідання громадської ради при Менській районній державній адміністрації по питаннях: доцільність перейменування вулиць та вирішення долі постаменту, де стояв пам’ятник Леніну; стан доріг у місті; суспільно-політична ситуація в районі

 • ПРОТОКОЛ засідання громадської ради при Менській райдержадміністрації


  ОГОЛОШЕННЯ. 2 квітня на 10-00 члени громадської ради запрошуються на 25-у сесію районної ради шостого скликання.


 • 02.04.2015р. Члени громадської ради 2 квітня були учасниками пленарного засідання двадцять п'ятої сесії районної ради


  ОГОЛОШЕННЯ. 10 липня на 10-00 члени громадської ради запрошуються на 26-у сесію районної ради шостого скликання.


 • 10.07.2015р. Члени громадської ради 10 липня були учасниками пленарного засідання двадцять шостої сесії районної ради


  ОГОЛОШЕННЯ. 14 липня о 10-00 в адміністративному приміщенні районної ради к. 11 відбудеться засідання громадської ради при Менській райдержадміністрації.


 • 14.07.2015 Засідання громадської ради при Менській райдержадміністрації

 • ПРОТОКОЛ засідання громадської ради при Менській райдержадміністрації


  ОГОЛОШЕННЯ. 26 листопада на 10-00 члени громадської ради запрошуються на друге пленарне засідання 1-ї сесії районної ради сьомого скликання


 • 26.11.2015 р. Члени громадської ради 26 листопада були учасниками другого пленарного засідання першої сесії районної ради сьомого скликання


  ОГОЛОШЕННЯ. 1 грудня о 10-00 в адміністративному приміщенні районної ради к. 11 відбудеться засідання президії громадської ради при Менській райдержадміністрації.


 • 01.12.2015 Засідання президії громадської ради при Менській райдержадміністрації

 • ПРОТОКОЛ засідання президії громадської ради при Менській райдержадміністрації


  ОГОЛОШЕННЯ. 15 грудня о 10-00 в адміністративному приміщенні районної ради відбудеться засідання громадської ради при Менській райдержадміністрації, куди запрошуються депутати районної ради.


 • 15.12.2015 Засідання громадської ради при Менській райдержадміністрації

 • ПРОТОКОЛ засідання громадської ради при Менській райдержадміністрації


  ОГОЛОШЕННЯ. 28 грудня на 10-00 члени громадської ради запрошуються на засідання другої сесії районної ради сьомого скликання.


 • 28.12.2015р. Члени громадської ради 28 грудня були учасниками пленарного засідання сесії районної ради

  2014 рік

  План роботи громадської ради при Менській державній адміністрації на 2014 рік.  ОГОЛОШЕННЯ. 29 січня о 10-00 громадська рада запрошується на дев’ятнадцяту сесію районної ради шостого скликання.

  29.01.2014р. Громадська рада брала участь у обговоренні районного бюджету на 2014  ОГОЛОШЕННЯ. 27 лютого о 10-00 громадська рада запрошується на позачергову сесію районної ради.

  27.02.2014р. Члени громадської ради - учасники позачергового пленарного засідання, де було обговорено суспільно-політичну ситуацію в країні та районі  ОГОЛОШЕННЯ. 4 березня о 10-00 у приміщенні райдержадміністрації відбудеться спільне засідання громадської ради із членами президії районної ради.

  04.03.2014р. Члени громадської ради та депутати району написали звернення до української влади  ОГОЛОШЕННЯ. 25 квітня о 10-00 громадська рада запрошується на сесію районної ради.

  25.04.2014р. Члени громадської ради на чергову сесію внесли пропозицію про перейменування вулиці Червона площа у місті на вулицю Героїв Майдану  ОГОЛОШЕННЯ. 24 травня о 10-00 члени громадської ради запрошуються на представлення нового голови райдержадміністрації.

  24.05.2014р. Члени громадської ради були присутні на представленні новопризначеного голови Менської райдержадміністрації  ОГОЛОШЕННЯ. 26 червня о 10-00 у приміщенні райдержадміністрації (к. №11) відбудеться чергове засідання громадської ради при райдержадміністрації.

  26.06.2014р. Засідання громадської ради при Менській райдержадміністрації по питанню обговорення зміни до Конституції України щодо децентралізації влади та щодо існуючої мережі дошкільних навчальних закладів в районі

  ПРОТОКОЛ засідання громадської ради при Менській райдержадміністрації.  ОГОЛОШЕННЯ. 25 липня о 10-00 у приміщенні райдержадміністрації (к. №11) відбудеться засідання президії громадської ради при Менській райдержадміністрації щодо обговорення положення про конкурс творчих робіт, який планується провести з нагоди 23-ї річниці незалежності України.

  25.07.2014р. Засідання президії громадської ради при Менській райдержадміністрації  ОГОЛОШЕННЯ. 29 липня о 10-00 у приміщенні райдержадміністрації (к. №11) відбудеться засідання громадської ради при Менській райдержадміністрації щодо надання пропозицій по формуванню списку присяжних Менського районного суду

  29.07.2014р. Позачергове засідання громадської ради при Менській райдержадміністрації

  ПРОТОКОЛ засідання громадської ради при Менській районній державній адміністрації.  ОГОЛОШЕННЯ. 04 вересня о 10-00 члени громадської ради при райдержадміністрації запрошуються на пленарне засідання двадцять другої сесії районної ради шостого скликання.

  04.09.2014р. Члени громадської ради взяли участь у черговій сесії районної ради  ОГОЛОШЕННЯ. 13 листопада о 10-00 у приміщенні райдержадміністрації (к. №11) відбудеться чергове засідання громадської ради при райдержадміністрації по питаннях щодо ознайомлення з основними положеннями Закону України «Про очищення влади» та формату участі громадськості в обговоренні суспільно-важливих питань життя району .

  13.11.2014р. У райдержадміністрації відбулося засідання Громадської ради

  Персональний склад ініціативної групи по створенню нового складу громадської ради при Менській районній державній адміністрації на 2015-2016 роки

  ПРОТОКОЛ засідання Громадської ради при районній державній адміністрації  ОГОЛОШЕННЯ. 9 грудня о 10-00 у приміщенні райдержадміністрації (к. №11) відбудеться засідання громадської ради при райдержадміністрації, де бде заслухано звіт роботи за 2013-2014 роки

  09.12.2014р. Громадська рада прозвітувала про свою діяльність за два роки

  ПРОТОКОЛ засідання Громадської ради при районній державній адміністрації

  Розпорядження про припинення діяльності Громадської ради при районній державній адміністрації

  2013 рік

  ОГОЛОШЕННЯ. Розпочато прийом документів від інститутів громадянського суспільства для участі в установчих зборах для обрання складу Громадської ради при Менській райдержадміністрації.

  30.01.2013 Установчі збори з формування нового складу громадської ради при Менській районній державній адміністрації.

  ПРОТОКОЛ установчих зборів з формування нового складу громадської ради при Менській районній державній адміністрації.

  Персональний склад громадської ради при Менській районній державній адміністрації на 2013-2014 рр.

  Положення про громадську раду при Менській районній державній адміністрації на 2013-2014 рр.

  01.02.2013 Розпорядження від 1 лютого 2013 року № 33 "Про затвердження складу громадської ради при райдержадміністрації".

  Орієнтовний план роботи громадської ради при Менській державній адміністрації на 2013 рік.  ОГОЛОШЕННЯ. 11 квітня 2013 року об 11 годині у читальному залі центральної районної бібліотеки відбудеться засідання громадської ради при Менській райдержадміністрації щодо співпраці влади і громадськості у питанні об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та товариств (ОСББ) району.

  11.04.2013р. Засідання громадської ради при Менській райдержадміністрації щодо співпраці влади і громадськості у питанні об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та товариств району.

  ПРОТОКОЛ засідання громадської ради при Менській райдержадміністрації щодо співпраці влади і громадськості у питанні об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та товариств району.  20.06.2013р. Громадська рада при Менській райдержадміністрації взяла участь у роботі чергової сесії районної ради.  ОГОЛОШЕННЯ. 26 липня 2013 року о 15 годині у читальному залі центральної районної бібліотеки відбудеться засідання громадської ради при Менській райдержадміністрації на тему: «Християнські традиції українців – джерело духовності».

  26.07.2013р. Засідання громадської ради при Менській райдержадміністрації «Християнські традиції українців – джерело духовності».

  ПРОТОКОЛ засідання громадської ради при Менській райдержадміністрації «Християнські традиції українців – джерело духовності».  12.09.2013р. Громадська рада при Менській райдержадміністрації взяла участь у роботі чергової сесії районної ради.  ОГОЛОШЕННЯ. 22 жовтня о 10.00 у приміщенні районного центру зайнятості відбудеться спільне засідання круглого столу з роботодавцями, соціальними партнерами та представниками громадської ради при Менській райдержадміністрації.

  22.10.2013р. Cпільне засідання круглого столу з роботодавцями, соціальними партнерами та представниками громадської ради при Менській райдержадміністрації.

  ПРОТОКОЛ спільного засідання круглого столу з роботодавцями, соціальними партнерами та представниками громадської ради при Менській райдержадміністрації.  ОГОЛОШЕННЯ. 14 листопада о 10.00 у приміщенні райдержадміністрації відбудеться засідання президії громадської ради при Менській районній державній адміністрації.

  14.11.2013р. Засідання президії громадської ради при Менській районній державній адміністрації.

  ПРОТОКОЛ засідання президії громадської ради при Менській районній державній адміністрації.  ОГОЛОШЕННЯ. 5 грудня о 10.00 у приміщенні ЦРБ відбудеться позачергове засідання громадської ради при Менській районній державній адміністрації.

  05.12.2013р. Позачергове засідання громадської ради при райдержадміністрації щодо розгляду питання про суспільно-політичну ситуацію в країні та районі, що склалася станом на початок грудня 2013 року.

  ПРОТОКОЛ позачергового засідання Громадської ради при райдержадміністрації щодо розгляду питання про суспільно-політичну ситуацію в країні та районі, що склалася станом на початок грудня 2013 року.
  2012 рік

  План роботи громадської ради при Менській державній адміністрації на 2012 рік

  02.03.2012р. Протокол № 1. Спільне засідання президії громадської ради із працівниками апарату райдержадміністрації. Співпраця влади і громадськості у питаннях: стану правової роботи в структурних підрозділах райдержадміністрації та роботи зі зверненнями громадян.

  19.04.2012р. Засідання громадської ради при Менській райдержадміністрації щодо розгляду звернення трудового колективу ТОВ "Менський комунальник" щодо ситуації, яка склалася з централізованим водопостачанням та водовідведенням у м. Мена.

  19.04.2012р. Протокол № 2 засідання громадської ради при Менській райдержадміністрації щодо розгляду звернення трудового колективу ТОВ "Менський комунальник" щодо ситуації, яка склалася з централізованим водопостачанням та водовідведенням у м. Мена.

  14.06.2012р. Засідання громадської ради при Менській райдержадміністрації щодо питання розрахунків тарифів на послуги централізованого водопостачання та водовідведення у місті Мена та стану спортивно-масової роботи в районі

  Протокол № 3  засідання громадської ради при Менській райдержадміністрації щодо питання розрахунків тарифів на послуги централізованого водопостачання та водовідведення у місті Мена та стану спортивно-масової роботи в районі (засідання відбулося 14.06.2012)

  07.11.2012р.  Засідання громадської ради при Менській райдержадміністрації щодо питання на послуги централізованого водопостачання та водовідведення у місті Мена

  Протокол № 4  засідання громадської ради при Менській райдержадміністрації, яке відбулося 07.11.2012 року

  26.11.2011 Протокол № 5  засідання президії громадської ради при Менській райдержадміністрації по питанню створення ініціативної групи з підготовки та проведення установчих зборів за участю громадських організацій для обрання членів громадської ради при Менській райдержадміністрації на 2013-2014 роки

  26.11.2011 Склад ініціативної групи з підготовки та проведення установчих зборів за участю громадських організацій для обрання членів громадської ради при Менській райдержадміністрації на 2013-2014 роки

  30.11.2012р.  Засідання фокус-групи по питанню «Громада і влада: партнерство, діалог і взаємодія»

  12.12.2012 Протокол №6 проведення круглого столу з представниками інститутів громадянського суспільства

  30.01.2013 Звіт про діяльність громадської ради при Менській райдержадміністрації протягом 2011—2012 років


  2011 рік

  08.11.2011р. Протокол №5 засідання президії громадської ради при Менській райдержадміністрації з працівниками Центральної бібліотечної системи.

  08.11.2011р. Засідання президії громадської ради при Менській райдержадміністрації з працівниками Центральної бібліотечної системи.

  21.09.2011р. Протокол №4 засідання громадської ради на базі Менської центральної районної лікарні.

  21.09.2011р. Засідання громадської ради на базі Менської центральної районної лікарні.

  23.06.2011р. Звернення до IV сесії Менської районної ради шостого скликання громадської ради при Менській райдержадміністрації

  23.06.2011р.Протокол №3 засідання громадської ради при Менській райдержадміністрації

  29.06.2011р. План заходів по висновках громадської експертизи відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Менської районної державної адміністрації щодо працевлаштування та зайнятості молоді Менщини

  24.05.2011р. Рекомендації та висновки РГО Асоціації регіональних засобів масової інформації щодо проведеної громадської експертизи.

  24.05.2011р. Нарада по результатах проведення громадської експертизи.

  Відповідь на запит щодо проведення громадської експертизи.

  Розпорядження від 21 лютого 2011 року № 70 "Про проведення громадської експертизи"

  Запит про проведення громадської експертизи.

  Cуботник, ініційований громадською радою.

  Звернення громадської ради до жителів району.

  План роботи громадської ради при Менській державній адміністрації на 2011 рік

  Засідання громадської ради при Менській райдержадміністрації.

  Склад громадської ради при Менській райдержадміністрації: керівний склад, члени президії та члени громадської ради.

  Установчі збори та перше засідання громадської ради при Менській райдержадміністрації.

  Засідання ініціативної групи.

  Назад • 28 Квітня 2017 12:10
  27 Квітня 2017 10:44
  25 Квітня 2017 10:24
  21 Квітня 2017 17:08
  20 Квітня 2017 15:43
  12 Квітня 2017 15:09
  27 Березня 2017 11:25
  17 Березня 2017 16:29
  13 Березня 2017 10:34
  13 Березня 2017 10:10
  24 Січня 2017 08:05
  10 Січня 2017 11:09