Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://meadm.cg.gov.ua/old
back

«Його любові сила, його ж великого вогню і смерть не погасила»

12 лютого 2014

В історії кожного народу є імена, які становлять його славу, велич і національну гордість. Саме таким є для України ім'я безсмертного Кобзаря - Тараса Григоровича Шевченка. В цьому році виповнюється 200 років з дня народження Т.Г.Шевченка.

Творчість Шевченка — багатогранна як його талант. Він був і глибоким ліриком, і творцем епічних поем, і видатним драматургом та різнобічно обдарованим художником. Саме грані творчості Шевченка-живописця присвячена галерея «Мені судилося сказати людству», яка розгорнута у фойє районної бібліотеки. Також у бібліотеці діє виставка вишивок народних митців «У кожній думі Кобзаря живе могутня Україна». Тут є портрети Кобзаря, вишитий килим з його портретом, рушники різних технік та поколінь.

Символічно, що арт-урок «Його любові сила, його ж великого вогню і смерть не погасила», пройшов саме біля цієї виставки. Учні 9-А класу ЗОШ ім. Шевченка прослухали цікаві факти з життя Шевченка-художника та про його перебування на Менщині, переглянули репродукції його картин із художніх альбомів та галереї, читали улюблені вірші з «Кобзаря».

За інформацією районної бібліотеки