<<<1 - 11 з 7843>>>


06 Травня 2021 16:08Інформування

Президент обговорив з Держсекретарем США ситуацію на Донбасі, питання деокупації Криму, міжнародний порядок денний та реформи в Україні

 

Президент Володимир Зеленський провів зустріч з Державним секретарем Сполучених Штатів Америки Ентоні Блінкеном, який перебуває з візитом в Україні.

Глава держави привітав Ентоні Блінкена в Києві та зазначив, що між Україною та Сполученими Штатами сьогодні склалися гарні взаємини як на емоційному рівні, так і в практичній площині.

Володимир Зеленський наголосив, що цей візит є важливим сигналом для Європи і для Російської Федерації, адже він відбувається в той час, коли біля кордонів України збільшилася військова присутність Росії й була

06 Травня 2021 16:04Інформування

Розпочалась додаткова реєстрація на ЗНО

 

 Протягом 6‒18 травня 2021 року триватиме реєстрація для участі в додатковій сесії зовнішнього незалежного оцінювання.

Право на реєстрацію в цей період мають особи, які:

 - не змогли зареєструватися під час основного періоду реєстрації і проживають (перебувають) на території, на якій у порядку, визначеному законодавством, встановлено карантин, режим надзвичайної ситуації або надзвичайного стану;

 - брали участь в антитерористичній операції та/або у здійсненні заходів із забезпечення національної

05 Травня 2021 16:57Інформування

Що таке служба у військовому резерві та як стати резервістом

 

З 2006 року в Україні запроваджено службу у військовому резерві. Хто ж такі резервісти та як стати одним з них?

Отже, резервісти — це громадяни України, які в добровільному порядку проходять службу у військовому резерві Збройних Сил України, інших військових формувань і призначені для їх комплектування у мирний та воєнний час.

Для проходження служби у військовому резерві необхідно укласти контракт, звернувшись до найближчого територіального центру комплектування та соціальної підтримки, в одній із військових частин. На час дії особливого періоду порядок його укладання дещо спрощений.

05 Травня 2021 16:48Інформування

Персональні дані публічних осіб, надані для вакцинации проти COVID-19 залишковими дозами, знищено згідно з законодавством

 

 Згідно з наказом Міністерства охорони здоров’я України № 745 від 16.04.2021 про внесення змін до Дорожньої карти з вакцинації проти COVID-19, залишкові дози вакцин більше не можуть використовуватися для щеплення публічних осіб.

 Тому керуючись Законом України № 2297-VI «Про захист персональних даних» від 01.06.2010, Управління охорони здоров’я Чернігівської області знищило персональні дані публічних діячів, які ті надавали під час заповнення форми для запису на щеплення проти COVID-19 залишковими дозами.

  Як відомо, 11 березня 2021 року Міністерство охорони здоров’я наказом №443 дозволило щепити залишковими дозами вакцини пріоритетні групи ризику з наступного етапу вакцинації. Якщо вакцинувати представників визначених

05 Травня 2021 16:40Інформування

Голова Чернігівської ОДА Анна Коваленко повідомила, що Чернігівщина виходить із "червоної зони"

 

   Таке рішення прийняли сьогодні на позачерговому засіданні Державна та регіональна комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

   За словами Анни Коваленко, епідемічна ситуація стабілізувалась і показники дозволяють області перейти з «червоного» в «помаранчевий» рівень епідемічної небезпеки.
Тож з 00:00 6 травня відновлюється діяльність непродовольчих ринків, закладів освіти, культури та спортивних установ, робота сфер громадського харчування, торгівлі та обслуговування. Проте функціонувати вони будуть із дотриманням санітарних

05 Травня 2021 15:32Інформування

В Корюківському районі відбудуться навчальні збори з окремою бригадою територіальної оборони

 

  З 12 по 26 травня 2021 року на території Корюківського району триватимуть планові навчальні збори з територіальної оборони району.  Такі навчання мають на меті згуртувати людей, навчити діяти в надзвичайних ситуаціях та підготувати до оборони території України. Під час навчань відпрацьовуватимуться питання спроможності місцевих органів влади та органів військового управління до формування загонів територіальної оборони та підготовки особового

02 Травня 2021 05:00Привітання

Вітання в.о.голови Корюківської районної державної адміністрації Анжели Ющенко з Великоднем

 

Дорогі земляки! 

Від щирого серця вітаю Вас з

одним із найвеличніших і найрадісніших християнських

свят – Воскресінням Христовим!

 

 У житті кожного християнина  Великдень – свято особливе і шановане. І не тільки тому, що приходить воно з утвердженням справжньої, теплої та квітучої весни, але й тому, що  символізує чистоту та оновлення, переосмислення життя та вчинків, взаємне прощення та порозуміння.

 

01 Травня 2021 08:00Привітання

1 травня - Міжнародний день праці

 

Шановні земляки!

Прийміть найщиріші вітання з чудовим весняним Першотравневим святом - Міжнародним днем праці!
Протягом багатьох років цей день є символом єдності зусиль всіх, хто своєю працею забезпечує матеріальний добробут.

Нехай це чудове свято додасть нам наснаги, оптимізму і впевненості у власних силах, подарує бадьорий, радісний настрій і додасть сил для нових звершень.

Хай панує мир, злагода та добробут у Ваших оселях!

 

З повагою,

 

В.о.

30 Квітня 2021 14:28пам’ятаємо

Річниця загибелі Героя

 

Ми, українці – народ, який має древню історію, багату культуру і калинову мову, які треба захищати. Ми в боргу перед захисниками, які віддали найдорожче, що мали - своє життя. Їм потрібні як наші молитви, так і спільні дії сьогодні, щоб побудувати справедливе суспільство у європейській державі!

  Тож згадаймо нашого земляка – Сергія Бадуненка, уродженця села Охрамієвичі.

Народився 15 січня 1988 року у селі Охрамієвичі Корюківського району Чернігівської області.

У 2005 році закінчив Охрамієвицьку ЗОШ І-ІІІ ступенів Корюківського району.

Працював різноробочим.

Мобілізований до лав Збройних Сил України 2 вересня 2014

30 Квітня 2021 12:02Інформування

Звернення голови Чернігівської ОДА Анни Коваленко щодо дотримання карантинних обмежень