ДП „Санаторій для дітей з батьками „Скадовськ” пропонує санаторно-курортне лікування для осіб постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС, учасникам бойових дій (АТО) та  послуги із психологічної реабілітації для учасників АТО, осіб з інвалідністю загального захворювання.

 

  ДП „Санаторій для дітей з батьками „Скадовськ” дає згоду та гарантує надання послуг санаторно-курортного лікування та психологічної реабілітації, а також готовність до укладання трьохсторонніх договорів.

Докладніше у документі: Психологічна реабілітація учасників АТО 2020 Скадовськ .doc


До уваги діючих та звільнених військовослужбовців і персоналу сектора безпеки і оборони України, що постраждали внаслідок проведення антитерористичної операції на сході України

 

  За інформацією департаменту соціального захисту населення обласної державної адміністрації, у липні поточного року Всеукраїнське громадське об’єднання «Національна Асамблея інвалідів України» та Офіс Агенції НАТО з підтримки і постачання (NSPA) в Україні за підтримки Міністерства молоді та спорту України започатковують проведення Програми активної реабілітації «Повернення до життя». Метою проведення Програми є реабілітація діючих та звільнених військовослужбовців і персоналу сектора безпеки і оборони України, що постраждали внаслідок проведення антитерористичної операції на сході України та повернення їх до активного життя у суспільстві. Термін реалізації Програми: липень 2016 року – грудень 2017 року.

Зазначену програму планується реалізовувати на базі Західного реабілітаційно-спортивного центру у Львівській області, унікального об’єкта фізкультурно-оздоровчої реабілітації людей з інвалідністю. Цільовою групою стануть військові та бійці добровольчих батальйонів, які отримали важкі поранення у зоні проведення АТО (мають відповідні підтверджуючі документи: посвідчення учасника бойових дій/інваліда війни або документи про поранення чи каліцтва, отримані під час проведення АТО). Групи формуватимуться за нозологічним принципом: порушення опорно-рухового апарату, в тому числі ампутації кінцівок, травма хребта та спинного мозку, порушення зору, черепно-мозкові травми тощо. Реабілітаційний курс розрахований на 12 днів (два тижні) для кожної особи, з можливістю повтору (за необхідності) через 3-5 місяців. Перший табір буде проведено з 27 липня по 7 серпня 2016 року. Для участі у таборі необхідно заповнити анкету-заявку учасника табору, яку розміщено на веб-сайті Національної Асамблеї інвалідів України.


КУДИ ЗВЕРТАТИСЬ?

 

З юридичних питань:

Юридичний відділ міської ради: (04658) 2-14-58

 

З питань отримання земельної ділянки:

Відділ містобудування та архітектури та відділ земельних відносин міської ради: (04658) 2-15-90

 

З питань соціального захисту та пільг:

Управління соціального захисту населення, сім’ї та праці: (04658) 2-39-80

 

З питань вимагання коштів та інші корупційні діяння посадових осіб:

Гаряча лінія Служби безпеки України у Чернігівській області:

(0462) 676-208

 


ДОВІДКОВА ІНФОРМАЦІЯ "На допомогу захисникам Батьківщини"

Брошюра broshyra dsato 2015.pdf

 


МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ

щодо проведення агітаційно-роз’яснювальної роботи Центрами надання допомоги учасникам АТО, утвореними при місцевих державних адміністраціях (Районними (міськими) центрами зайнятості населення Державної служби зайнятості)

Додаток Методичні рекомендації.doc

 Посібник АБВ Збройний конфлікт у термінах.pdf