Носівська об'єднана територіальна громада

Носівська міська рада

Голова - Ігнатченко Володимир Миколайович, телефон: (04642) 2-15-40.

Секретар - Кратко Альона Миколаївна, телефон: (04642) 2-10-32.

Сайт: Носівська міська рада

Електронна поштова скринька: nosmrada_post@cg.gov.ua

Населені пункти: м.Носівка, с.Дебреве, с.Лісові Хутори, с.Підгайне, с.Лукашівка.
 

Держанівський старостинський округ: с.Держанівка, с.Адамівка, с.Ведмедівка.

Староста - Омельяненко Любов Василівна, телефон: (04642) 2-33-42.

Козарівський старостинський округ: с.Іржавець, с.Козари, с.Андріївка.

Староста - Бруй Тетяна Миколаївна, телефон: (04642) 2-32-80.

Тертишницький старостинський округ: с.Тертишники, с.Яблунівка, с.Ясна Зірка.

Староста - Рибаченко Оксана Валеріївна, телефон: (04642) 2-43-26.

Володьководівицький старостинський округ: с.Володькова Дівиця, с.Дослідне, с.Кобилещина, с.Коробчине, с.Криниця, с.Ставок, с.Сулак.

Староста - Гаврилко Олександр Володимирович, телефон: (04642) 3-24-31.

 

 

Макіївська об'єднана територіальна громада

Макіївська сільська рада

Голова - Бузина Микола Володимирович, телефон: (04642) 2-42-31.

Секретар - Осадча Вікторія Іванівна, телефон: (04642) 2-42-31.

Електронна поштова скринька: makiivkasr@ukr.net

Населені пункти: с.Макіївка, с.Пустотине.

 

Ганнівський старостинський округ: с.Ганнівка, с.Вербове, с.Кленове, с.Степове.

Староста - Левченко Світлана Іванівна.

Софіївський старостинський округ: с.Софіївка, с.Вишневе.

Староста: Столяревський Микола Григорович, телефон: (04642) 2-01-41.

Калинівський старостинський округ: с. Калинівка, с. Коломійцівка, с. Вили, с. Мильники.

Староста: телефон: (04642) 2-56-16.

Степовохутірський старостинський округ: с.Степові Хутори, с.Відрадне, с.Платонівка, с.Карабинівка.

Староста: Кратко Надія Миколаївна, телефон: (04642) 2-40-57.

Рівчак-Степанівський старостинський округ: с.Рівчак-Степанівка, с.Веселе, с.Григорівка.

Староста: Баклан Геннадій Анатолійович, телефон: (04642) 2-35-68.

 

 

Мринська об'єднана територіальна громада

Мринська сільська рада

Голова - Борисова Людмила Григорівна, телефон: (04642) 2-92-31.

Секретар - Зеленська Валентина Федорівна, телефон: (04642) 2-92-31.

Електронна поштова скринька: mryn.silrada@gmail.com

Населені пункти: с.Мрин.

 

Селищенський старостинський округ: с.Селище, с.Роздольне, с.Киселівка.

Староста - Глущенко Оксана Іванівна, (04642) 2-51-42.

Лихачівський старостинський округ: с.Лихачів.

Староста - Семенець Олександр Валерійович, телефон: (04642) 2-37-31.

Хотинівський старостинський округ: с.Хотинівка. 

Староста - Білодід Валерій Олександрович, телефон: (04642) 2-37-30.

Плосківський старостинський округ: с.Плоске.

Староста - Спашиба Лариса Олександрівна, телефон: (04642) 2-31-31.