На виконання Закону України «Про запобігання корупції» від 14.10.2014 № 1700-VII,  постанов Кабінету Міністрів України з цих питань:

1. Для здійснення заходів у межах і формах, визначених чинним законодавством для запобігання корупції в Департаменті уповноваженою особою з питань запобігання та виявлення корупції  визначений  Юрченко Станіслав Дмитрович, заступник директора Департаменту-начальник управління планування цивільного захисту та оборонної роботи.

2. Підготовку звітів з виконання Закону України «Про запобігання корупції», постанов Кабінету Міністрів України та розпоряджень голови облдержадміністрації з питань запобігання корупції покладено на Сергеюк Ольгу Володимирівну, головного спеціаліста відділу планування управління планування цивільного захисту та оборонної роботи.

Повідомлення про корупцію можна подати по телефону (0462) 67-88-11, на електронну пошту Департаменту з питань цивільного захисту та оборонної адміністрації облдержадміністрації, іншими засобами поштового зв’язку, особисто.

Повідомлення про корупцію (викривачами)

Методичні рекомендації щодо проведення спеціальної перевірки

Національне агенство з питань запобігання корупції

Закон України «Про запобігання корупції»

План заходів щодо запобігання проявам корупції на 2018 рік.pdf

ПЛАН Департаменту з питань запобігання та виявлення корупції на 2019 рік.pdf

ПЛАН заходів з питань запобігання та виявлення корупції Департаменту на 2020 рік.pdf

ПЛАН Департаменту з питань запобігання та виявлення корупції на 2021 рік.doc