Менська міська рада Чернігівської області

15600, вул. Титаренка Сергія, 7, м.Мена, Чернігівська обл., Україна

http://www.menarada.gov.ua

Фейсбук: https://www.facebook.com/MenskaMiskaRada

Основна поштова скринька: miskradamena@cg.gov.ua

City Council Mena Chernihiv region

15600, st. Titarenka Sergiya, 7, Mena, Chernihiv region, Ukraine

http://www.menarada.gov.ua

Facebook: https://www.facebook.com/MenskaMiskaRada/

Primary mailbox: miskradamena@cg.gov.ua

 

 

ПІБ

Займана посада

Електронна адреса

Телефон

+38-04644

КЕРІВНИЦТВО - miskradamena@cg.gov.ua

  1.  

Примаков Геннадій Анатолійович

Prymakov Hennadiy

Менський міський голова

Mena Mayor

miskradamena@cg.gov.ua

21541

  1.  

Стальниченко Юрій Валерійович

Stalnychenko Iurii

Секретар ради

Secretary of the City Council

secretarradamena@cg.gov.ua

31619

  1.  

-------------

Заступник міського голови з питань діяльності виконкому

Deputy Mayor

-------------

-------------

  1.  

Вишняк Тетяна Сергіївна

Vyshnyak Tetyana

Заступник міського голови з питань діяльності виконкому

Deputy Mayor

zamradamena@cg.gov.ua

21641

  1.  

Гайдукевич Максим Валерійович

Gaydukevich Maksim

Заступник міського голови з питань діяльності виконкому

Deputy Mayor

zamvkradamena@cg.gov.ua

21242

  1.  

Стародуб Людмила Олександрівна

Starodub Lyudmyla

Керуюча справами виконкому

Administrator of the Executive Committee

vkradamena@cg.gov.ua

31619

В.О.СТАРОСТ

  1.  

Андрейченко Сергій Васильович

Andreychenko Serhiy

В.о. старости Стольненського старостинського округу

Acting Senior Citizen Stolnensky Starostinsky District

stolneradamena@ukr.net

45142

  1.  

Боюн Роман Анатолійович

Boyun Roman

В.о. старости Блистівського старостинськьго округу

Acting Senior Citizen Blistivskiy Starostinsky District

blistovaradamena@ukr.net

44742

  1.  

Бурка Наталія Миколаївна

Burka Nataliya

В.о. старости Дягівського старостинськьго округу

Acting Senior Citizen Dyagivsky Starostinsky District

diagovaradamena@ukr.net

43742

  1.  

Губенко Лариса Степанівна

Hubenko Larysa

В.о. старости Киселівського старостинськьго округу

Acting Senior Citizen Kyselivsky Starostinsky District

kiselivkaradamena@ukr.net

43042

  1.  

Демиденко Дмитро Миколайович

Demydenko Dmytro

В.о. старости Лісківського  старостинськьго округу

Acting Senior Citizen Liskivsky Starostinsky District

liskiradamena@ukr.net

44642

  1.  

Єрмоленко Тетяна Іванівна

Yermolenko Tetyana

В.о. старости Ушнянського  старостинськьго округу

Acting Senior Citizen Ushniansky Starostinsky District

ushniaradamena@ukr.net

48442

  1.  

Коваленко Роман Анатолійович

Kovalenko Roman  

В.о. старости Макошиинського старостинського округу

Acting Senior Citizen Makoshisky Starostinsky District

makoshradamena@ukr.net

41142

  1.  

Ковбаса Людмила Петрівна

Kovbasa Lyudmyla

В.о. старости Садового старостинського округу

Acting Senior Citizen Sadove Starostinsky District

sadoveradamena@ukr.net

48146

  1.  

Козел Світлана Володимирівна

Kozel Svitlana

В.о. старости Феськівського старостинського округу

Acting Senior Citizen Feskivsky Starostinsky District

feskivkaradamena@ukr.net

41742

  1.  

Мозирко Олександр Олександрович

Mozyrko Oleksandr

В.о. старости Слобідського старостинського округу

Acting Senior Citizen Slobidsky Starostinsky District

slobidkaradamena@ukr.net

48542

  1.  

Пилипенко Світлана Вікторівна

Pylypenko Svitlana

В.о. старости Семенівського старостинського округу

Acting Senior Citizen Semenivsky Starostinsky District

semenivkaradamena@ukr.net

44342

  1.  

Савченко Тетяна Василівна

Savchenko Tetyana

В.о. старости Осьмаківського старостинського округу

Acting Senior Citizen Osmakivsky Starostinsky District

osmakiradamena@ukr.net

43442

  1.  

Хіль Ганна Василівна

Khilʹ Hanna

В.о. старости Синявського старостинського округу

Acting Senior Citizen Sinjavsky Starostinsky District

sinavkarada@ukr.net

43642

  1.  

Хоменко Наталія Михайлівна

Khomenko Nataliya

В.о. старости Бірківського старостинського округу

Acting Senior Citizen Birkivsky Starostinsky District

birkivkaradamena@ukr.net

43342

  1.  

Чичкана  Віталій Миколайович

Chychkana Vitaliy

В.о. старости Куковицького старостинського округу

Acting Senior Citizen Kukovichsky Starostinsky District

kukovradamena@ukr.net

44447

  1.  

Яковенко Тетяна Михайлівна

Yakovenko Tetyana

В.о. старости Величківського старостинського округу

Acting Senior Citizen Velichkivsky Starostinsky District

velichradamena@ukr.net

44523

ВІДДІЛ БУХГАЛТЕРСЬКОГО ОБЛІКУ ТА ЗВІТНОСТІ - gbuhradamena@cg.gov.ua

  1.  

Солохненко Світлана Анатоліївна

Solokhnenko Svitlana

Начальник відділу - головний бухгалтер

The head of the department is the chief accountant

gbuhradamena@cg.gov.ua

21110

  1.  

Ємець Тетяна Олександрівна

Yemetsʹ Tetyana

Заступник начальника відділу

Deputy Head of Department

buhradamena@cg.gov.ua

21110

  1.  

Бондарець Тетяна Миколаївна

Bondarets Tetyana

Головний спеціаліст

Chief Specialist

btbuhradamena@cg.gov.ua

21110

  1.  

Фарапон Наталія Іванівна

Farapon Natalia

Головний спеціаліст

Chief Specialist

fnbuhradamena@cg.gov.ua

21110

  1.  

-------------

Провідний спеціаліст

Leading Specialis

-------------

 

НАЧАЛЬНИК ВІДДІЛУ ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ ТА ІНВЕСТИЦІЙ - investradamena@cg.gov.ua

  1.  

Скороход Сергій Віталійович

Skorokhod Sergey

Начальник відділу

Head of Department

investradamena@cg.gov.ua

31619

  1.  

Лойченко Наталія Олександрівна

Loychenko Natalia

Головний спеціаліст

Chief Specialist

verrdamena@cg.gov.ua

31619

  1.  

-------------

Провідний спеціаліст

Leading Specialis

-------------

 
  1.  

-------------

Спеціаліст 1 категорії

Specialist in 1 category

-------------

 

ЮРИДИЧНИЙ ВІДДІЛ - yurradamena@cg.gov.ua

  1.  

Бернадська Тетяна Анатоліївна

Bernaday Tatyana

Начальник відділу

Head of Department

yurradamena@cg.gov.ua

31179

  1.  

-------------

Провідний спеціаліст

Leading Specialis

-------------

 
  1.  

-------------

інспектор з праці

labor inspector

-------------

 

ВІДДІЛ АРХІТЕКТУРИ, МІСТОБУДУВАННЯ ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА - arhradamena@cg.gov.ua

  1.             

Лихотинська Лілія Анатоліївна

Lykhotynsʹka Liliya

Начальник відділу – головний архітектор міста

The head of the department is the chief architect of the city

arhradamena@cg.gov.ua

31179

  1.  

Єкименко Ірина Валеріївна

Yekymenko Iryna

Головний спеціаліст

Chief Specialist

gkhradamena@cg.gov.ua

31179

  1.  

-------------

Головний спеціаліст

Chief Specialist

-------------

 
  1.  

Горбач Тамара Іванівна

Horbach Tamara

Провідний спеціаліст

Leading Specialis

gtiradamena@cg.gov.ua

31179

  1.  

-------------

Спеціаліст 1 категорії

Specialist in 1 category

-------------

 

ЗАГАЛЬНИЙ ВІДДІЛ - miskradamena@cg.gov.ua

  1.            

Гамениця Олена Петрівна

Olena Gamenica

Начальник відділу

Head of Department

miskradamena@cg.gov.ua

21541

  1.  

Дем’яненко Ольга Володимирівна

Demyanenko Olʹha

Заступник начальника

Deputy Chief

zagalradamena@cg.gov.ua

21641

  1.  

Кравченко Надія Володимирівна

Kravchenko Nadiya

Головний спеціаліст

Chief Specialist

   
  1.  

Осипець Надія Олександрівна

Osypetsʹ Nadiya

Головний спеціаліст

Chief Specialist

zag3radamena@ukr.net

 
  1.  

Чичкан Галина Вікторівна

Chichkan Galina

Провідний спеціаліст

Leading Specialis

chradamena@cg.gov.ua

31179

  1.  

Шамрук Алла Миколаївна

Shamruk Alla

Провідний спеціаліст

Leading Specialis

zag4radamena@ukr.net

43742

  1.  

-------------

Провідний спеціаліст

Leading Specialis

-------------

 
  1.  

Ярина Тетяна Феліксівна

Yarina Tetiana

Спеціаліст 2 категорії

Specialist in 2 category

   

ВІДДІЛ ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН - zemradamena@cg.gov.ua

  1.            

Терентієв Павло Олександрович

Terentiev Pavlo

Начальник відділу

Head of Department

zemradamena@cg.gov.ua

31179

  1.  

Білогуб Ігор Олексійович

Bilohub Ihor

Головний спеціаліст

Chief Specialist

zemradamena@cg.gov.ua

31179

  1.  

-------------

Провідний спеціаліст

Leading Specialis

-------------

 
  1.  

-------------

Провідний спеціаліст

Leading Specialis

-------------

 
  1.  

-------------

Провідний спеціаліст

Leading Specialis

-------------

 

ВІДДІЛ РЕЄСТРАЦЇЇ - mena_rs@i.ua

  1.  

Рачков Валерій Юрійович

Rachkov Valeriy

Начальник відділу - державний реєстратор

The head of the department is the state registrar

mena_rs@i.ua

21681

  1.  

Маслюк Ігор Григорович

Masliuk Ihor

Головний спеціаліст

Chief Specialist

mena_rs@i.ua

21681

  1.  

Гнип Людмила Федорівна

Hnyp Lyudmyla

Провідний спеціаліст

Leading Specialis

mena_rs@i.ua

21681

  1.  

Шарова Наталія Олександрівна

Sharova Nataliya

Спеціаліст 1 категорії

Specialist in 1 category

mena_rs@i.ua

21681

 

ВІДДІЛ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я ТА СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ

  1.  

-------------

Начальник відділу

Head of Department

-------------

 
  1.  

-------------

Головний спеціаліст

Chief Specialist

-------------

 
  1.  

-------------

Провідний спеціаліст

Leading Specialis

-------------

 
  1.  

-------------

Спеціаліст 1 категорії

Specialist in 1 category

-------------

 

СЕКТОР КАДРОВОЇ РОБОТИ - kadriradamena@cg.gov.ua

  1.           

Осєдач Раїса Миколаївна

Osyedach Rayisa

Завідувач сектору

Head of the sector

kadriradamena@cg.gov.ua

31179

  1.  

Валуй Вікторія Миколаївна

Valui Viktoria

Провідний спеціаліст

Leading Specialis

kadriradamena@cg.gov.ua

31179

СЕКТОР  З ПИТАНЬ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ

  1.  

-------------

Завідувач сектору

Head of the sector

-------------

 
  1.  

-------------

Провідний спеціаліст

Leading Specialis

-------------

 

СЕКТОР ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ ТА ЕНЕРГОМЕНЕДЖМЕНТУ

  1.  

-------------

Завідувач сектору

Head of the sector

-------------

 
  1.  

-------------

Провідний спеціаліст

Leading Specialis

-------------

 

СЕКТОР У СПРАВАХ СІМ’Ї, МОЛОДІ ТА СПОРТУ - ssmsradamena@ukr.net

  1.  

Федорченко Олександр Олексійович

Fedorchenko Alexander

Завідувач сектору

Head of the sector

ssmsradamena@ukr.net

 
  1.  

-------------

Провідний спеціаліст

Leading Specialis

-------------

 

ВІДДІЛ ОРГАНІЗАЦІЙНОЇ РОБОТИ ТА ІНФОРМАЦІЙНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ - orgradamena@cg.gov.ua

  1.  

-------------

Начальник відділу

Head of Department

-------------

 
  1.  

Гамениця Сергій Юрійович

Hamenytsya Serhiy

Провідний спеціаліст

Leading Specialis

orgradamena@cg.gov.ua

21541

  1.  

-------------

Провідний спеціаліст

Leading Specialis

-------------

 
  1.  

-------------

Спеціаліст 1 категорії

Specialist in 1 category

-------------

 

ТРУДОВИЙ АРХІВ

  1.            

Биховець Людмила Володимирівна

Bykhovetsʹ Lyudmyla

Завідувач сектору

Head of the sector

arhivradamena@ukr.net

31604

  1.  

-------------

 

-------------

 

ФІНАНСОВЕ УПРАВЛІННЯ - finradamena@ukr.net

  1.  

Костенко Володимир Васильович

Kostenko Volodymyr

Начальник відділу

Head of Department

finradamena@ukr.net

21291

  1.  

Нерослик Алла Петрівна

Neroslyk Alla

Заступник начальника відділу

Deputy Head of Department

finradamena@ukr.net

21291

  1.  

Таргонський Станіслав Володимирович

Tarhonsʹkyy Stanislav

Головний спеціаліст

Chief Specialist

finradamena@ukr.net

21291

  1.  

Кужекіна Юлія Сергіївна

Kuzhekina Yuliya

Провідний спеціаліст

Leading Specialis

finradamena@ukr.net

21291

  1.  

Гаєвий Олександр Миколайович

Hayevyy Oleksandr

Провідний спеціаліст

Leading Specialis

finradamena@ukr.net

21291

ВІДДІЛ ОСВІТИ - osvitaradamena@ukr.net

  1.  

Мишкін Юрій Миколайович

Myshkin Yuriy

Начальник відділу

Head of Department

osvitaradamena@ukr.net

31535

  1.  

Люшина Вікторія Леонідівна

Lyushyna Viktoriya

Заступник начальника відділу

Deputy Head of Department

mkoradamena@ukr.net

31535

  1.  

Лисиця Сніжана Володимирівна

Lysytsya Snizhana

Провідний спеціаліст

Leading Specialis

mkoradamena@ukr.net

31535

ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ - cultradamena@ukr.net

  1.  

Шелудько Світлана Валеріївна

Sheludʹko Svitlana

Начальник відділу

Head of Department

cultradamena@ukr.net

31979

  1.  

Дурницький Богдан Вікторович

Durnitsky Bogdan

Головний спеціаліст

Chief Specialist

cultradamena@ukr.net

31979

  1.  

Шевченко Ганна Олександрівна

Shevchenko Hanna

Провідний спеціаліст

Leading Specialist

cultradamena@ukr.net

31979

  1.  

Дєдєнова Світлана Веніамінівна

Dedenova Svitlana

Провідний спеціаліст

Leading Specialist

cultradamena@ukr.net

31979

СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ

  1.  

Васильчук Олена Михайлівна

Vasylchuk Olena

Начальник служби

Head of Service

   
  1.  

-------------

Головний спеціаліст

Chief Specialist

-------------

 
  1.  

-------------

Провідний спеціаліст

Leading Specialist

-------------

 

ВІДДІЛ НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ (ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ)

  1.  

-------------

Начальник відділу

Head of Department

-------------

 
  1.  

-------------

Заступник начальника

Deputy Chief

-------------

 
  1.  

-------------

Головний спеціаліст

Chief Specialist

-------------

 
  1.  

-------------

Головний спеціаліст

Chief Specialist

-------------

 
  1.  

-------------

Головний спеціаліст

Chief Specialist

-------------

 
  1.  

-------------

Головний спеціаліст

Chief Specialist

-------------

 
  1.  

-------------

Провідний спеціаліст

Leading Specialist

-------------

 
  1.  

-------------

Провідний спеціаліст

Leading Specialist

-------------

 
  1.  

-------------

Провідний спеціаліст

Leading Specialist

-------------

 
 

 

 

Бухгалтерія відділу культури Менської міської ради - buhcultradamena@ukr.net

Методичний кабінет відділу освіти Менської міської ради - mkoradamena@ukr.net