<<<1 - 11 з 41>>>


30 Квітня 2021 11:07Акція

ЗА ЕКОСВІДОМІСТЬ ТА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

Під таким гаслом 26 квітня в регіональному ландшафтному парку «Ялівщина» відбулася акція з прибирання сміття. Ініціатором заходу виступив гіпермаркет «Сільпо» торгово-розважального центру «Hollywood».

Окрім працівників гіпермаркету, до акції долучилися представники комунального закладу «РЛП «Ялівщина» та небайдужі жителі Чернігова, які відгукнулися на звернення організаторів у соцмережі Facebook. Спільними зусиллями була прибрана значна територія парку вздовж вулиць Жуковського

23 Квітня 2021 13:05Акція

У ЯЛІВЩИНІ ПРОЙШЛА АКЦІЯ ДО МІЖНАРОДНОГО ДНЯ ЗЕМЛІ

22 квітня у Міжнародний день Землі на територіїї регіонального ландшафтного парку «Ялівщина» відбулася акція «Посади улюблене дерево!», яка пройшла в рамках проєкту «Зелене будівництво України» та ініційована Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді Міністерства освіти і науки України.

Проєктом передбачено, що цього дня учасники акції

21 Квітня 2021 14:39Подія

У ЯЛІВЩИНІ ЗНОВУ ПОШКОДИЛИ ІНФОРМАЦІЙНІ СТЕНДИ

У регіональному ландшафтному парку «Ялівщина» в ніч з 13 на 14 квітня невідомі особи зламали та пошкодили інформаційні стенди на екологічній стежці «Лісова казка» .

За даним фактом вандалізму головний природознавець комунального закладу «РЛП «Ялівщина» Чернігівської обласної ради викликав працівників поліції та подав заяву начальнику Чернігівського районного управління поліції ГУНП в Чернігівській області щодо проведення перевірки та вжиття заходів з приводу цього ганебного випадку.

Враховуючи те, що пошкодження стендів здійснюється вже не вперше, адміністрація

19 Квітня 2021 15:54Акція

АКЦІЯ ЩОДО МІЖНАРОДНОГО ДНЯ ПТАХІВ ПРОДОВЖУЄТЬСЯ.

14 квітня представники  комунального позашкільного закладу «Будинок школяра Новобілоуської сільської ради Чернігівської області» та екологічні активісти області взяли участь в акції, присвяченій Міжнародному Дню птахів, яка проводиться на території КЗ РЛП «Ялівщина». Так, було розвішано 10 штучних гніздівель для птахів. Всі учасники заходу отримали подарунки.

Зазначена акція триватиме до кінця квітня. Запрошуємо

13 Квітня 2021 15:50Акція

ЯЛІВЩИНА ПОПОВНИЛАСЯ МОЛОДИМИ САДЖАНЦЯМИ

Сто двадцять молодих дерев – дубів, лип та вільх висадили минулого тижня на території регіонального ландшафтного парку «Ялівщина» в рамках міжнародної екологічної кампанії «GUEENING OF THE PLANET – 2020-2021».

У заході взяли участь представники Департаменту екології та природних ресурсів Чернігівської облдержадміністрації, Чернігівського обласного управління лісового та мисливського господарства, КЗ «РЛП «Ялівщина» та громадськості. Саджанці

08 Квітня 2021 15:33Подія

ПІВСОТНІ БУДИНОЧКІВ ДЛЯ ПТАХІВ РОЗВІСИЛИ В РЛП «ЯЛІВЩИНА» – АКЦІЯ ТРИВАЄ

Шпаківні, синичники та дуплянки змайстрували викладачі, студенти і ліцеїсти навчальних закладів Чернігова. Так, Чернігівський професійний будівельний ліцей виготував 70 будиночків для птахів, ще 20 зробили на кафедрі технологій, машинобудування та деревообробки Національного Університету «Чернігівська Політехніка».

Акція з розвішування

25 Березня 2021 15:01Акція

У ЯЛІВЩИНІ ОБЛАШТУЮТЬ ПТАШИНІ ДОМІВКИ

Акція до Міжнародного дня птахів відбудеться 1 квітня на території регіонального ландшафтного парку «Ялівщина».

Комунальний заклад «РЛП «Ялівщина» запрошує всіх бажаючих взяти участь у розвішуванні на території парку шпаківень, синичників та дуплянок, в тому числі й виготовлених власноруч.

Мета заходу – привернути увагу учнівської молоді, студентів

15 Березня 2021 14:44Подія

У ЯЛІВЩИНІ ВИЯВИЛИ ЩЕ 2 ВИДИ ЗИМУЮЧИХ ПТАХІВ

Фахівці комунального закладу «РЛП «Ялівщина» завершили облік видів птахів, що зустрічаються на території парку в зимовий період. Раніше тут було виявлено 19 видів пернатих, нині до переліку додали ще двох –рибалочку та снігура.

Так, рибалочка був помічений у січні-лютому на незамерзлій частині р. Стрижень. Цей птах розповсюджений по всій території України, перелітний, іноді залишається на зимівлю,

26 Січня 2021 14:27Актуально

РІВЕНЬ КИСНЮ У СТРИЖНІ НА ТЕРИТОРІЇ РЛП «ЯЛІВЩИНА» – ДЛЯ РИБИ ДОСТАТНІЙ

Благополучне існування риби взимку неабияк залежить від вмісту розчиненого у воді кисню. Повітря через кригу на поверхні водойм не надходить до води, що може спричинити дефіцит кисню і як наслідок – задуху риби з подальшою загибеллю.

Індикатором зниження вмісту кисню у воді є поява в лунках великої кількості водяних комах з майже одночасним підходом мальків. Надалі, у води з’являється специфічний неприємний запах.

function find_cont(sid,offset) { var find_s=document.getElementById("find_str").value; window.location.href = "index.php?find="+find_s; } function set_menu(sid) { $.ajax({ dataType: "json", data : "sid="+sid, url: "set_menu.php", success: function(data){ $("#canvas").html(data.menu); // $("#main_menu").menu(); }, error: function (e,data) { alert(e.responseText); } }) } function set_style(sid,id,typ) { $.ajax({ dataType: "json", data : "sid="+sid+"&id="+id+"&typ="+typ, url: "set_style.php", success: function(data){ window.location.reload(); }, error: function (e,data) { alert(e.responseText); } }) } function set_font(id) { $(".font1").css("color","#000"); $(".font2").css("color","#000"); $(".font3").css("color","#000"); $(".font1").css("background-color",""); $(".font2").css("background-color",""); $(".font3").css("background-color",""); if (id==0) { $(".font1").css("background-color","#000"); $(".font1").css("color","#FFF"); } if (id==1) { $(".font2").css("background-color","#000"); $(".font2").css("color","#FFF"); } if (id==2) { $(".font3").css("background-color","#000"); $(".font3").css("color","#FFF"); } } function set_fon(id) { $(".fon1").css("color","#000"); $(".fon1").css("background-color",""); $(".fon2").css("color","#000"); $(".fon2").css("background-color",""); if (id==0) { $(".fon1").css("background-color","#000"); $(".fon1").css("color","#FFF"); } else { $(".fon2").css("background-color","#000"); $(".fon2").css("color","#FFF"); } } set_font(0); set_fon(0); $(function() { $("#news_date").on('mouseover',"tr",function() { id = this.id; if (document.getElementById(id) != null) { $("#"+id).addClass("news_border"); } }); $("#news_date").on('mouseout',"tr",function() { id = this.id; if (document.getElementById(id) != null) { $("#"+id).removeClass("news_border"); } }); $("#news_date").on('click',"tr",function() { var id = this.id; window.location.href = "index.php?id="+id+"&tp=0"; }); $("#site-name").on('click',function() { window.location.href = "index.php"; }); })