Підготовка сучасних фахівців будівельної галузі на базі Інституту інноваційної освіти Київського національного університету будівництва і архітектури

Інститут інноваційної освіти Київського національного університету будівництва і архітектури запрошує осіб, які працюють у будівельній галузі, здобути освітній рівень бакалавра або магістра за заочною та дистанційною формами навчання.

До навчальних планів 2021 року усіх спеціальностей включено актуальні питання сучасних технологій у будівництві, зокрема BIM-технології (Building Information Model), єврокоди та євростандарти. Це сприятиме застосуванню конкурентоспроможних будівельних матеріалів і компонентів національного виробництва, дасть змогу орієнтуватися на національні кадри при виконанні проектувальних, будівельних та інших робіт.

В Інституті інноваційної освіти Київського національного університету будівництва і архітектури діють курси підвищення кваліфікації, після закінчення яких слухачі отримують свідоцтво або сертифікат за такими кваліфікаціями :

- інженер-проектувальник;

- експерт будівельний;

- інженер з технічного нагляду;

- інженер-консультант(будівництво);

- менеджер (управитель) житлового будинку (групи будинків) та інші.

Інститут надає можливість пройти навчання та курси дистанційно.

Більш детальна інформація знаходиться  на сайті Інституту https://iino.knuba.edu.ua.

 

Університет державної фіскальної служби України (м. Ірпінь) запрошує на здобуття освіти.

Університет державної фіскальної служби України, як один із закладів вищої освіти з розвиненою інфраструктурою, сучасною матеріально-технічною базою та облаштований за європейськими стандартами, здійснює профільну підготовку фахівців: податківців, митників, економістів, юристів, бухгалтерів, аудиторів, аналітиків, менеджерів, фахівців з ІТ,  журналістів, психологів, реабілітологів та інші за першим (бакалаврським) і другим (магістерським) рівнями вищої освіти.

У структурі університету функціонує Ірпінський державний коледж економіки та права. Закладом вищої освіти налагоджено конструктивні зв’язки з міжнародними організаціями, освітніми та науковими установами країн Європи та інших країн.

27 березня 2021 року відбудеться День відкритих дверей у форматі онлайн.

З правилами та умовами прийому можна ознайомитися на сайті університету за посиланням https://www.nusta.edu.ua

 

 

До уваги керівників місцевих органів управління освітою, директорів, учнів закладів освіти!

23 березня 2021 року о 12:00 планується проведення онлайн-зустріч  керівництва Харківського національного університету внутрішніх справ, представників факультетів та приймальної комісії з випускниками закладів освіти області щодо правил вступу і навчання в даному університеті у 2021 році на платформі ZOOM.

Підключитися до онлайн-зустрічі можна за посиланням: https://us02web.zoom.us/j/87648710903?pwd=MmNkQTVyNGtLaW9RV2VxRTNjRVNWUT09.

Ідентифікатор конференції: 87648710903.

Код доступу: Abit2021.

 

До уваги керівників місцевих органів управління освітою та закладів загальної середньої освіти!

 

Колектив фізико-математичного факультету Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова інформує про серію Днів відкритих дверей, які проводить факультет з березня по червень у онлайн-форматі: 27 березня 2021 року, 24 квітня 2021 року, 29 травня 2021 року, 26 червня 2021 року.

Більш детальна інформація про заходи на:

Офіційний сайт факультету: https://fmf.npu.edu.ua/

Facebook: https://www.facebook.com/fmf.npu

Telegram: https://t.me/FMF_NPU

Контакти для зворотнього зв’язку: Микола Вікторович (093) 921 04 69,

Олександр Анатолійович Viber (098) 214 04 35.

Електронна пошта: fmf@npu.edu.ua

 

Вінницький національний аграрний університет оголошує прийом студентів на навчання на 2021/2022 навчальний рік.

Умови вступу та спеціальності додаються.

 

 

Впровадження STEAM-освіти та освітньої робототехніки

 

Інформуємо, що заклад вищої освіти Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі» пропонує навчання за магістерською освітньою програмою «Освітня робототехніка». Зарахування вступників, які мають освітній ступінь магістра або освітньо-кваліфікаційний рівень спеціаліста (за будь-якою спеціальністю), здійснюється без ЄВІ.

Вступники отримають вищу освіту II рівня за ступенем магістра, спеціальності «Освітні, педагогічні науки» галузі знань «Освіта/Педагогіка» (освітня програма «Освітня робототехніка»), яка дозволить професійно застосовувати на практиці сучасні педагогічні форма, методи та прийоми STEAM-освіти, в компетентності яких входять навички:

  • використовувати набуті знання та вміння у професійній діяльності;
  • організовувати ефективний науковий, інформаційний та методичний супровід впровадження робототехніки та STEAM-технологій у вітчизняну систему освіти;
  • використовувати можливості робототехніки, сучасних інформаційних та адитивних технологій як провідного засобу формування базових уявлень у сфері інженерної культури, інноваційного креативного мислення, проєктної діяльності;
  • застосовувати технології робототехнічної творчості для розвитку творчих здібностей підлітків та молоді в процесі конструювання та програмування роботів.

Зі змістом освітньо-професійної програми, а також Правилами прийому до зазначеного вище закладу можна ознайомитись на офіційному сайті університету: https://vstup.puet.edu.ua/spec/osvitnya-robototehnika-magistr/.

 

До уваги керівників місцевих органів управління освітою, закладів загальної середньої освіти,  педагогічних працівників, здобувачів освіти!

 

20-24 вересня 2021 року на базі Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого відбудеться V Харківський міжнародний юридичний форум.

20 вересня 2021 року планується проведення інтерактивних заходів для здобувачів освіти та студентів зі всієї України з метою консолідації та формування історичної свідомості Українського народу, збереження національної пам’яті та належного відзначення і вшанування пам’ятних дат і ювілеїв.

Додаткову інформацію можна завантажити та ознайомитися за посиланням: https://lega forum.nlu.edu.ua/

Контактна особа: Казак Ріната Алімівна, телефон: +380631113808, електронна адреса: r.a.kazak@nlu.ua