До уваги учнівської та батьківської громадськості закладів загальної середньої освіти області!

Харківський національний університет внутрішніх справ запроваджує нову спеціальність «Облік і опадаткування».

Починаючи з квітня 2021 року вперше запроваджено набір групи курсантів за спеціальністю – 071 «Облік і опадаткування» за освітньою кваліфікацією бакалавр з обліку і оподаткування.

Набір здійснюється за державним замовленням, форма навчання – денна. Курсанти університету перебувають на спеціальному військовому обліку та не підлягають строковому призову до Збройних Сил України. Під час навчання забезпечуються гуртожитком, харчуванням, форменним одягом та грошовим забезпеченням, навчальною базою за рахунок Державного бюджету.

Випускники отримують  спеціальне офіцерське звання та зможуть зайняти посади начальницького складу фінансово-облікових та аудиторських підрозділів Національної поліції, інших структурних підрозділів Міністерства внутрішніх справ за напрямами діяльності, що пов’язані з фінансами, обліком та аудитом.

Також за місцем подальшого працевлаштування випускники мають право на такі соціальні гарантії: службове житло чи компенсацію за проживання в орендованому приміщенні, купівля житла на умовах пільгового фінансового лізингу, безоплатне медичне забезпечення, спеціальні умови пенсійного забезпечення та інше.

Бажаючим здобути зазначену освіту, необхідно подати до 15 червня 2021 року документи до відповідних підрозділів комплектування Національної поліції.