<<<1 - 11 з 16>>>


30 Вересня 2021 15:01

Вітання освітянам!

Шановні освітяни! 

Відзначення Дня вчителя вже давно стало знаком всенародної шани та вдячності до тих, хто сходинка за сходинкою супроводжує дитину на її життєвому шляху, відкриває захоплюючий світ знань, допомагає мудрою порадою та радіє за успіхи своїх вихованців. Так символічно, що День працівника освіти ми святкуємо саме восени. Як гарна, погожа осінь обдаровує нас своїми багатствами, так і ви даєте нам неоцінені скарби людських якостей, які є такими важливими у житті . Впевнені, що ваша невичерпна енергія, плідна творча діяльність завжди сприятимуть формуванню у дітей та молоді патріотичних і духовних ідеалів. Ця подвижницька праця буде гідно оцінена всіма, хто прагне бачити Україну заможною і авторитетною державою.

Тож прийміть щиру вдячність за сумлінну і таку необхідну працю, за ваш ентузіазм і натхнення в роботі. Ми віримо у ваш талант, творчий неспокій. Дозвольте, шановні освітяни, побажати вам міцного здоров'я, щастя, оптимізму. Нехай у ваших оселях панує добро і достаток, у душах – тепло і щедрість, творчість і наснага. Миру і злагоди вашим родинам.

З повагою,

начальник відділу освіти,

сім’ї, молоді та спорту

Наталія ТОНКОНОГ

30 Вересня 2021 12:52

Зоя ПУХА - лауреат обласної премії!!!

Напередодні професійного свята — Дня працівників освіти — у Чернігівській обласній раді вітали лауреатів освітянських премій імені Софії Русової та Георгія Вороного.

Цього року до Управління освіти і науки ОДА було подано 40 матеріалів претендентів: 31 – на обласну премію імені Софії Русової та 9 – на відзнаку імені Георгія Вороного.

З-поміж них визначили 20 найкращих представників дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних та професійно-технічних навчальних закладів та 5 представників вищих навчальних закладів.

 Надзвичайно приємно, що у числі лауреатів щорічної обласної премії імені Софії Русової стала Зоя Дмитрівна Пуха – учитель англійської мови Носівської міської гімназії Носівської міської ради.

 Щиро вітаємо з високою нагородою і професійним святом!

29 Вересня 2021 11:58

29 Вересня 2021 11:30

Інституційний аудит Носівської міської гімназії

27 вересня завершився інституційний аудит Носівської міської гімназії Носівської міської ради. В останній день проведення аудиту керівник гімназії Ірина НЕЧЕС та представник засновника, начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Наталія ТОНКОНОГ, отримали Акт за результатами перевірки додержання закладом освіти вимог законодавства у сфері загальної середньої освіти.

Результатом оцінювання діяльності закладу загальної середньої освіти будуть:

  • висновок, у якому освітні експерти детально проаналізують досягнення закладу освіти і потреби у вдосконаленні освітньої діяльності та внутрішньої системи забезпечення якості освіти;
  • рекомендації для закладу освіти та його засновника щодо підвищення якості освітнього та управлінського процесів у закладі.

Дякуємо команді освітніх експертів Управління державної служби якості освіти у Чернігівській області, які долучилися до зовнішнього оцінювання закладу освіти, за плідну співпрацю та професіоналізм!

01 Вересня 2021 16:39

Шановні колеги!

Від імені відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Носівської міської ради і від себе особисто щиро вітаю педагогічні колективи, учнів, вихованців та батьків з Днем Знань і початком нового навчального року.

Цей день завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже з нього починається незвіданий, цікавий і нелегкий шлях пізнання і творчих звершень.

Вітаючи з нагоди свята Знань, бажаю всім учням підкорити нові вершини знань та досягти омріяної мети. Учителям та батькам – особистого щастя, невичерпної життєвої енергії, доброго настрою, творчої наснаги, терпіння в нелегкій справі виховання підростаючого покоління.

З повагою

 Наталія ТОНКОНОГ

28 Серпня 2021 09:25

Серпнева конференція педагогічних працівників - 2021

26 серпня відбулася традиційна щорічна педагогічна конференція «30 років Незалежності – 30 кроків до успіху».

На конференції були присутні: секретар міської ради Альона Кратко, начальник відділу культури та туризму Людмила Антонович, головний спеціаліст відділу інформаційно-технічного забезпечення виконавчого апарату Носівської міської ради Наталія Калюжна, в.о.начальника відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Ольга Гузь, керівники закладів освіти,  педагоги, голова Носівської первинної організації профспілки працівників освіти і науки України Олена Друзь.

Усього в роботі конференції взяли участь 139 осіб.

В.о.начальника відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Ольга Гузь доповіла про підсумки роботи закладів освіти у 2020-2021 навчальному році та ознайомила із пріоритетними завданнями педагогів на 2021-2022 навчальний рік. Привітала присутніх з початком нового навчального року, подякувала за самовіддану працю, креатив, оптимізм, побажала міцного здоров'я, творчих злетів, натхнення і сили, радості та щастя.

З найщирішими вітаннями до присутніх звернулася секретар міської ради Альона Кратко, яка зазначила, що саме освіта сьогодення має складну і водночас найважливішу місію: виховати майбутнє покоління.

На завершення кращим педагогічним працівникам та колективам були вручені Почесні грамоти, подяки та інші нагороди.

 

27 Серпня 2021 08:42

Футбольний турнір до Дня Прапора України

 

22 серпня 2021 року на футбольному полі КПНЗ «Дитячо-юнацька спортивна школа» Носівської міської ради відбувся Турнір з міні-футболу, присвячений Дню Державного Прапора України серед команд 2007 р.н. і молодші. У змаганнях взяли участь 4 комнди, які розділили призові місця наступним чином:

І м.- команда КПНЗ «ДЮСШ» Носівської міської ради 2008 р.н.;

ІІ м.- команда с. Кобижча;

ІІІ м. команда КПНЗ «ДЮСШ» Носівської міської ради 2007 р.н.;

IV м. команда КПНЗ «ДЮСШ» Носівської міської ради 2010 р.н.

     Команда-переможець була нагороджена пам’ятним кубком, медалями, грамотами, солодощами. Команди-призери також отримали грамотами, медалями та солодощами.

26 Серпня 2021 08:16

20 Серпня 2021 15:53

Всеукраїнський серпневий форум "Освіта України 30 без бар'єрів: вектори якості та успіху"

19 серпня у Києві  проходив  Всеукраїнський серпневий форум «Освіта України 30 без бар’єрів: вектори якості та успіху», приурочений до 30-річчя незалежності України.

У рамках Форуму проведено Телеміст з 10 містами України, де працювали 15 локацій . Зокрема, «Безпечна школа – безпечна країна», Молоді вчителі «Творці змін освітнього простору Нової української школи», Локація Громадської організації «Батьки SOS». Секція для батьків «путівник школою», «Освіта національних меншин: виклики та можливості»,  «Школа для всіх, освіта – для мене», «Опорна школа – простір особистісного зростання»,  «Результати реформи професійної освіти за рік: реалізація планів, нові підходи до професійної орієнтації та фінансування»,  «Реформа шкільного харчування: рівні відповідальності»,  «Нова українська школа: інноваційні виміри викладання, навчання та виховання»,  «Дошкільна освіта для майбутнього: досягнення і перспективи»,  «Стратегічна сесія з розвитку позашкільної освіти»,  «Цифрова трансформація шкільної освіти: від проблематики до рішень», «Інтелектуальна еліта нації», «Реформа освіти в умовах децентралізації. Якісна освіта для кожного», «Здорова нація - здорова Україна».

 Від Носівської ТГ в роботі профільної стратегічної сесії «Опорна школа – простір особистісного зростання» , яка проходила  в  Дніпрі, взяли участь начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Наталія Тонконог та директор опорного закладу – міської школи №5 – Альона Куїч.

 В рамках проведення форуму, учасників чекала надзвичайно насичена, пізнавальна програма,  багаточисельні знайомства із  керівниками громад, очільниками навчальних закладів загальної середньої, дошкільної, позашкільної, інклюзивної освіти,  неординарними   у своїй самобутності населеними пунктами, успішними  практиками організації навчально-виховного процесу у закладах освіти. Учасники форуму  отримали неймовірні враження від  творчого підходу,  активності  освітян Дніпропетровщини, новаторських підходів до  роботи та гуртування учнівської молоді на засадах  патріотичного виховання.

 Незабутні враження залишились після відвідин  музею «Громадянський подвиг Дніпропетровщини під час АТО».

Головна теза сесії –  опорний  навчальний заклад  -  це  простір успішних, здорових і щасливих дітей, які навчаються, розвиваються, пишаються своєю  Батьківщиною.

12 Серпня 2021 16:34

Перевірка готовності закладів освіти до нового навчального року

У період з 06 по 10 серпня 2021 року комісія на чолі з начальником відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Наталією Тонконог здійснила перевірку стану готовності закладів освіти Носівської ТГ до нового 2021-2022 навчального року.

До складу комісії включено представників відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Носівської міської ради, фахівців Носівського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області, Носівського відділення Ніжинського міськрайонного відділу ДУ «Чернігівський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України та головного інспектора ВЗНС Ніжинського РУ головного Управління ДСНС України в Чернігівській області.

Під час роботи комісії особлива увага була зосереджена на ході проведення ремонтних робіт, обладнанні навчальних кабінетів, спортивних залів, приміщень соціально-побутового призначення (харчоблоків, медичних кабінетів, санітарних вузлів), покрівель, облаштуванні територій, забезпеченню закладів освіти засобами для здійснення протиепідемічних заходів, дотриманню вимог з охорони праці.

13 Липня 2021 08:36

Про проведення літньої сесії "STEM-школа - 2021"

Відділ освіти, сімї, молоді та спорту інформує, що відділ STEM-освіти Інституту модернізації змісту освіти спільно з ДЗВО «Університет менеджменту освіти», видавництвом «Видавничий дім «Освіта» 17-19 серпня 2021 року проводить літню дистанційну сесію STEM-школи.

У програмі сесії будуть представлені матеріали з питань STEM-освіти для всіх рівнів освіти за напрямами:

• науково-методичні аспекти розвитку напрямів STEM/STREAM-освіти;

• STEM-урок/заняття: теорія та практика;

• STEM-проєкти: теорія та практика;

• партнерська взаємодія для кращих результатів.

Учасників очікує 3 дні інтенсивного онлайн-навчання на платформі Українського проєкту «Якість освіти». Понад тридцять спікерів поділяться своїми ідеями, досвідом і готовими кейсами методичних матеріалів.

Для участі у навчанні, отримання матеріалів і сертифіката необхідно заповнити реєстраційну форму за посиланням: https://forms.gle/AjcCnNNxxqKHvat36

<<<1 - 11 з 16>>>