Постійна комісія районної  ради
з питань бюджету, фінансів та соціально-економічного
розвитку

 

Кугук Ірина Іванівна обрана депутатом за виборчим  списком політичної партії "Рідний дім", голова постійної комісії   
Мірошниченко Павло Леонідович обраний депутатом за виборчим  списком політичної партії "Радикальна партія Олега Ляшка", заступник голови постійної комісії
Самсон Світлана Іванівна обрана депутатом за виборчим списком політичної партії "Слуга народу" , секретар постійної комісії 
Щербатенко Віталій Іванович               обраний депутатом за виборчим списком політичної партії "Слуга народу" , член постійної комісії 

Осєдач Сергій Іванович

обраний депутатом за виборчим списком політичної партії "Рідний дім" ,  член постійної комісії 

Мурований Сергій Іванович  обраний депутатом за виборчим списком політичної партії "Європейська солідарність",член постійної комісії 
Волошко Василь Євгенович обраний депутатом за виборчим списком політичної партії "Радикальна партія Олега Ляшка", член постійної комісії 
 
Васильченко Сергій Петрович обраний депутатом за виборчим списком політичної партії "Наш край",член постійної комісії 
Ващенко Олександр Іванович обраний  депутатом за виборчим  списком політичної партії "Опозиційна платформа-За життя", член постійної комісії 

Постійна комісія районної ради

з гуманітарних питань, законності, регламенту, депутатської етики та запобігання корупції

 

Кузьменко Світлана Григорівна      обрана  депутатом за виборчим списком політичної партії "Слуга народу", голова постійної комісії  

Єрмоленко Юрій Олександрович

обраний депутатом за  виборчим списком політичної партії "Наш край", заступник голови постійної комісії                   

Сита Юлія Михайлівна      обрана депутатом за  виборчим списком політичної партії  
"Опозиційна платформа-За життя" , секретар постійної комісії
Сидоренко Ірина Іванівна обрана депутатом за  виборчим списком   політичної партії "Слуга народу", член постійної комісії     
 

Суржик  Лариса Сергіївна 

обрана депутатом за виборчим списком політичної партії "Радикальна партія Олега Ляшка", член постійної комісії 
Прищепа Олексій Миколайович обраний депутатом за   виборчим списком   політичної партії "Європейська солідарність", член постійної комісії           
 
Тимошенко Олег Анатолійович обраний  депутатом за  виборчим списком    політичної партії "Рідний дім", член постійної комісії                  
Скороход Олександр Миколайович обраний  депутатом за  виборчим списком    політичної партії "Рідний дім", член постійної комісії         
Паршин Анатолій Федорович обраний депутатом за  виборчим списком      політичної партії "Наш край", член постійної комісії                

   

Постійна комісія районної ради

з питань агропромислового розвитку, екології та земельних відносин

 

Нужняк Сергій Миколайович            обраний депутатом за виборчим списком політичної партії "Наш край", голова постійної комісії               
Кравченко Володимир Семенович обраний депутатом за виборчим списком політичної партії  
"Опозиційна платформа-За життя", заступник голови постійної комісії
Пилипець Ольга Іванівна обрана  депутатом за виборчим списком політичної партії "Радикальна партія Олега Ляшка", секретар постійної комісії
Марченко Анатолій Васильович обраний депутатом за виборчим списком політичної партії "Слуга народу" , член постійної комісії    
Мотчаний Олексій Олексійович  обраний  депутатом за виборчим списком політичної партії "Європейська солідарність", член постійної комісії               
Бутенко Микола Олексійович        обраний депутатом за виборчим списком політичної партії "Радикальна партія Олега Ляшка", член постійної комісії 
Москальський Віталій Михайлович обраний  депутатом за виборчим списком політичної партії "Слуга народу", член постійної комісії     
Демченко Олександр Григорович обраний  депутатом за  виборчим списком    політичної партії "Рідний дім" , член постійної комісії    

Смоляк Володимир Миколайович

обраний  депутатом за виборчим списком політичної партії "Наш край" , член постійної комісії 

Постійна комісія районної ради

з питань управління та розпорядження об’єктами комунальної власності

 

Кіндер Валерій Миколайович     обраний  депутатом за виборчим списком політичної партії "Рідний дім" , голова постійної комісії   
Алєксєєв Володимир Євгенович           обраний депутатом за виборчим  списком   політичної партії "Європейська солідарність", заступник голови постійної комісії                                                  
Амельченко Юлія Василівна обрана  депутатом за виборчим списком політичної партії " Радикальна партія Олега Ляшка", секретар постійної комісії
Баклажко Михайло Іванович обраний  депутатом за виборчим списком політичної партії "Слуга народу", член постійної комісії     
Герасименко Андрій Олексійович обраний депутатом за виборчим списком політичної партії "Радикальна партія Олега Ляшка", член постійної комісії 
Чернуха Віталій Петрович обраний депутатом за виборчим списком політичної партії "Слуга народу", член постійної комісії     
Чернуха Ігор Олексійович              обраний депутатом за виборчим списком політичної партії "Рідний дім", член постійної комісії    
 
Боюн Наталія Миколаївна        обрана депутатом за виборчим списком  політичної партії "Наш край", член постійної комісії 
Лях Віктор Васильович обраний депутатом за виборчим списком "Опозиційна платформа-за життя" , член постійної комісії