<<<1 - 11 з 199>>>


30 Квітня 2021 08:28

Відбувся навчальний онлайн-семінар з теми: «Соціально-правовий захист дітей, які опинились у складних життєвих обставинах та залишились без піклування батьків»

29 квітня п.р. Службою у справах дітей обласної державної адміністрації проведено черговий онлайн-семінар для працівників служб у справах дітей територіальних громад області та районних державних адміністрацій: «Соціально-правовий захист дітей, які опинились у складних життєвих обставинах та залишились без піклування батьків».

Захід проходив дистанційно, за допомогою платформи WEBEX MEET.

Під час навчання заступник начальника Служби у справах

29 Квітня 2021 17:01

Обговорено питання протидії жорстокому поводженню стосовно дітей

         28 квітня, на виконання доручення заступника голови обласної державної адміністрації Олени Думи, Службою у справах дітей обласної державної адміністрації було організовано та проведено  онлайн нараду з питання запобігання жорстокому поводженню щодо дітей на території Срібнянської селищної ради Прилуцького району.

Участь у заході взяли представники Департаменту сім’ї, молоді та спорту обласної державної адміністрації, Обласного центру соціальних служб, відділу ювенальної превенції та відділення дільничних

29 Квітня 2021 14:56

Методична допомога Службі у справах дітей Остерської міської ради

28 квітня, головним спеціалістом Служби у справах дітей обласної державної адміністрації Ольгою Чередник здійснено виїзд до Остерської територіальної громади для надання методичної допомоги Службі у справах дітей щодо ведення справ дітей, які постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, та дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах, які впродовж січня та лютого п.р. були передані від служби у справах дітей Козелецької  райдержадміністрації.

Відтак на обліку Служби у справах дітей Остерської міської ради перебуває

26 Квітня 2021 09:53

Методична допомога Службі у справах дітей Олишівської селищної ради

          23 квітня головними спеціалістами Служби у справах дітей обласної державної адміністрації Наталією Руденок та Оленою Гавриль, представниками Обласного центру соціальних служб здійснено виїзд до Олишівської територіальної громади для надання методичної допомоги Службі у справах дітей та фахівцю з соціальної роботи.

          У ході виїзду вивчались питання діяльності Служби у справах дітей щодо ведення справ дітей-сиріт, дітей, позбавлених

23 Квітня 2021 10:26

Як на Чернігівщині реформується система інституційного догляду та виховання дітей

У четвер, 22 квітня, під головуванням заступниці голови облдержадміністрації Олени Думи відбулося засідання обласної міжвідомчої робочої групи з реформування системи інституційного догляду та виховання дітей. В режимі онлайн до обговорення долучилися представники районних державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування територіальних громад, фахівці служб у справах дітей.

Учасники наради обговорили виконання регіонального плану

19 Квітня 2021 11:12

Методична допомога Службі у справах дітей Березнянської селищної ради

         Днями, головними спеціалістами Служби у справах дітей обласної державної адміністрації Олександром Хоменко та Тетяною Остапенко, здійснено виїзд до Березнянської територіальної громади для надання методичної допомоги службі у справах дітей.

         У ході виїзду вивчались питання діяльності Служби у справах дітей щодо ведення справ дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, які упродовж лютого-березня п.р. були їм передані від служби у справах дітей Менської райдержадміністрації.

         Надавались також рекомендації

19 Квітня 2021 09:42

Повністю сформована мережа служб у справах дітей області у територіальних громадах

Рішення в інтересах дітей ухвалили 16 квітня депутати Киселівської сільської ради. Відтепер на території громади буде працювати служба у справах дітей, яка опікуватиметься правами та інтересами близько 700 дітей та підлітків, серед яких 13 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Участь у сесії, відповідно до доручення голови обласної державної адміністрації

09 Квітня 2021 14:09

Методична допомога службам у справах дітей Михайло-Коцюбинської та Киїнської територіальних громад

         Вчора, 8 квітня, заступницею начальника Служби у справах дітей обласної державної адміністрації, Юлією Олифіренко та головним спеціалістом відділу захисту прав дитини та розвитку сімейних форм виховання Служби у справах дітей обласної державної адміністрації, Олександром Хоменко, здійснено виїзд до Киїнської та Михайло-Коцюбинської територіальних громад для надання методичної допомоги службам у справах дітей.

        

08 Квітня 2021 16:01

В ефірі обласного радіо обговорили питання захисту прав дітей та надання соціальних послуг в умовах нового адміністративно-територіального устрою

У середу, 7 квітня, заступниця начальника Служби у справах дітей обласної державної адміністрації Юлія Олифіренко та директор Обласного центру соціальних служб Алла Кот взяли участь в ефірі «Українське радіо. Чернігівська хвиля», де обговорили питання безпеки дітей, які виховуються в сім’ях, де батьки ухиляються від виконання батьківських обов’язків та соціальної допомоги родинам, які перебувають у складних життєвих обставинах.

За словами Юлії Олифіренко, в області налічується понад 1200 дітей, які перебувають

08 Квітня 2021 15:48

На навчальному семінарі обговорено питання співпраці органів опіки та піклування і органів державної виконавчої служби

          У середу, 7 квітня, заступниця начальника Служби у справах дітей обласної державної адміністрації, Юлія Олифіренко, на запрошення Управління примусового забезпечення виконання рішень у Чернігівській  області Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми) взяла участь у черговому семінарі для працівників органів державної виконавчої служби на тему: «Правові та практичні аспекти примусового виконання рішень судів та інших органів (посадових осіб).

          Заступниця начальника Служби у справах дітей обласної державної адміністрації поінформувала учасників навчання про зміни у діяльності

01 Квітня 2021 09:47

У Чернігівській області триває процес формування системи соціального захисту дітей соціально-незахищених категорій

На Чернігівщині проживає близько двох тисяч дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Лише третина з них біологічні сироти, решта — соціальні. Після реформування адміністративно-територіального устрою області вся відповідальність за цих дітей лягає на плечі територіальних громад.

Тож учора, 31 березня, на засіданні координаційної ради у

<<<1 - 11 з 199>>>