1

back

Затверджено план дій з ліквідації спалаху африканської чуми свиней у селі Городище Менського району

13 серпня 2015

Сьогодні відбулось засідання районної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Менській райдержадміністрації по питанню координації дій з локалізації та ліквідації спалаху африканської чуми свиней у селі Городище.

У роботі комісії взяли участь начальник обласної державної лікарні ветеринарної медицини Микола Заєць, головний спеціаліст відділу забезпечення протиепізоотичних заходів Головного управління ветеринарної медицини в Чернігівській області Анатолій Портянко, голова райдержадміністрації Олександр Мисник та його перший заступник Геннадій Примаков, представники сільгосппідприємств та користувачі мисливських угідь.

На комісії затверджено план заходів щодо профілактики, недопущення поширення та ліквідації захворювання африканською чумою свиней в приватному секторі с. Городище, Менського району, Чернігівської області. Також визначено загрозливу зону і зону нагляду та доручено оперативно вирішити питання щодо виділення коштів для проведення заходів з ліквідації наслідків спалаху захворювання АЧС та для компенсації населенню за вилучене поголів'я свиней відповідно наданих списків.

Сектор інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю апарату РДА