1

back

Спартакіада серед потерпілих на виробництві

26 травня 2016

25 травня на спортивній базі олімпійської підготовки з біатлону та лижного спорту у місті Чернігові відбулись відбірні змагання Спартакіади серед потерпілих на виробництві, що проживають в області з шести видів спорту– армспорту, бомбаскету, гирьового спорту, дартсу, настільного тенісу, шахів. Проведення щорічної спартакіади серед інвалідів праці відбулось четвертий раз, що вже є традицією. Це нові перемоги у здоров'ї та адаптації людей, що постраждали на виробництві.

Змагання у всіх видах спорту були надзвичайно цікавими та захоплюючими, на майданчику панував дух боротьби, але переможеним ніхто себе не відчував, адже всі ті, хто мав сміливість прийти та змагатися, вже стали переможцями. У кожному старті був присутній азарт, оптимізм та воля до перемоги.

Учасники команд и відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в Менському районі показали гарні результати та здобули нагороди:

Віктор Ігнатовський (с. Киселівка, Менський район)- 1 місце з армрестлінгу;

Сергій Колоток (с. Феськівка Менський район)- 2 місце з гирьового спорту;

Юрій Шеремет ( смт .Холми, Корюківський район)-3 місце з дартсу.

Усі переможці та призери змагань були нагороджені кубками, медалями, дипломами . Але головна нагорода – це позитивні емоції та посмішки людей, які прийшли, щоб довести, що вони справді мають силу духу!Начальник відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування

від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України

в Менському районі Коваленко Г.В.