1

back

На Троїцькому ярмарку долучилися до соціальної акції «Врятуй дитині життя»

22 червня 2016

У неділю, 19 червня, в Мені пройшов 15-й ювілейний Троїцький ярмарок. На цьому веселому, багатолюдному святі не забули тих, кому в цю хвилину потрібна допомога небайдужих людей. Менським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведена соціальна акція «Врятуй дитині життя» по збору коштів для лікування Паші Чобота, жителя смт.Макошино.

Дитина хвора на гострий лімфобластний лейкоз. На даний час перебуває на лікуванні, яке коштує 158 тис.євро. Волонтери та спеціалісти центру СССДМ організували збір коштів у благодійну скриньку. Кожен учасник ярмарку міг допомогти не лише коштами, а і власними добрими думками, побажаннями одужання та міцного здоров’я, яке вони писали на листочках дерева мрій, яке буде передане сім’ї Паші. На ярмарку зібрані благодійні кошти – 3429,46 грн.

В цей же день організатори свята Менська районна адміністрація проводили конкурс страв із сала, які готували представники громад району. Оргкомітетом було прийнято рішення про благодійний розпродаж страв із сала. Отож, після оцінювання кулінарних шедеврів членами журі розпочався збір коштів у благодійну скриньку. Допомагала «торгувати» та збирати кошти для лікування малюка і наша землячка, юна телевізійна зірка Катя Ілляшик – учасниця телевізійного проекту «МайстерШЕФ-діти». Від розпродажу було виручено 2126 грн.

Раніше МРЦСССДМ було зібрано в благодійні скриньки, які були розміщені в аптеках, магазинах міста, перераховані благодійні кошти від фестивалю «Золотий Фенікс», передані сім’ї кошти на загальну суму 22 662,65 грн.

Всі разом бажаємо дитині одужання.

За інформацією РЦ СССДМ