1

back

Нарада при голові райдержадміністрації

19 вересня 2016

Сьогодні голова райдержадміністрації Валерій Щукін провів розширену нараду із керівниками відповідних структур по питанню життєдіяльності району. Розпочинаючи засідання очільник району наголосив на необхідності продовження роботи щодо впровадження реформи децентралізації у районі.

Зараз стоїть питання щодо створення Менської територіальної громади з адміністративним центром у місті Мена. 16 вересня на сесії міської ради депутати прийняли рішення про надання згоди на добровільне об’єднання 20–и територіальних громад.

На нараді також було проаналізовано стан готовності закладів гуманітарної сфери району до роботи у осінньо-зимовий період 2016-2017 років. Виступаючі проінформували присутніх про здійснені заходи із енерго- та теплозбереження у бюджетних закладах району, про забезпечення твердим паливом, проведення тендерних процедур по закупівлі палива тощо.

Начальник фінансового управління райдержадміністрації Оксана Булавка перед присутніми виступила з інформацією стосовно доходної та видаткової частин районного бюджету, внесення до нього змін з метою забезпечення головних розпорядників коштами.

У ході наради керівники структурних підрозділів райдержадміністрації доповідали про свою роботу, поточні проблемні питання та можливі шляхи їх вирішення.

На нараді був присутній голова районної ради Олександр Мисник.Сектор інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю апарату РДА