1

back

Громадськість відвідала Менську виправну колонію № 91

27 січня 2017

25 січня державна установа Менська виправна колонія № 91 відкрила двері та показала громадськості умови тримання засуджених.

У заході взяли участь представник спостережної комісії Менської районної державної адміністрації та студенти Академії державної пенітенціарної служби.

Переступивши поріг закладу, відвідувачі отримали нагоду на власні очі побачити, як відбувають покарання засуджені колишні співробітники правоохоронних органів. Представник спостережної комісії та студенти оглянули кімнату короткострокових побачень, кімнату довготривалих побачень, кімнату підвищеного комфорту, бібліотеку, комп’ютерний зал, їдальню.

Також громадськістю було оглянуто сектор мінімального рівня безпеки, де утримуються засуджені. В секторі було оглянуто санвузол, кімнату виховної роботи, кімнату для прийому їжі, кімнату для верхнього одягу, спальне приміщення.

Відвідувачі заходу зійшлися на тому, що умови в установі створені належні, що в гуртожитках тепло та затишно, а отже в установі створені достойні комунально-побутові умови та дотримуються всі затверджені законом права.

За словами студентів Академії державної пенітенціарної служби, вони отримали досить широкі та вагомі враження про умови перебування засуджених в державній установі Менській виправній колонії № 91.

За інформацією
юридичного відділу апарату райдержадміністрації