1

back

Запобігання загрозам терористично-диверсійного характеру та надзвичайних подій в районі

14 квітня 2017

Такою була тема сьогоднішньої спільної координаційної наради, яку провів в.о. голови районної державної адміністрації Сергій Мурований.

Заслухавши інформацію виступаючих з даного питання, з метою попередження виникнення можливих терористичних актів і диверсійних проявів на об’єктах критичної інфраструктури і в місцях масового скупчення людей вирішили:

Керівникам підприємств, установ та організацій району організувати проведення інструктажів та відпрацювати заходи щодо своєчасного виявлення підозрілих предметів, схожих на вибухівку, їх охорону для обмеження доступу, з метою подальшого огляду та вилучення відповідними спеціалістами, звертати особливу увагу на громадян, які викликають підозру та можуть бути причетними до вчинення протиправних дій, із своєчасним інформуванням відповідних правоохоронних органів.

Менському відділу поліції ГУ НП у Чернігівській області рекомендовано забезпечити чергування працівників відділу поліції під час пасхальних богослужінь в церквах району, посилити контроль за об’єктами з високим ступенем уразливості у терористичному відношенні та недопустити дестабілізацію суспільно-політичних обставин.

Відділ з питань цивільного захисту,
взаємодії з правоохоронними органами та
оборонної і мобілізаційної роботи апарта РДА