1

back

В День сім’ї діти з функціональними обмеженнями здійснили екскурсійну подорож до Чернігова

15 травня 2017

З нагоди Дня матері та Міжнародного дня сім’ї 12 травня Менським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді була організована екскурсійна поїздка дітей з функціональними обмеженнями до м. Чернігова.

Діти з батьками відвідали контактний зоопарк «Страна Єнотія». Мало хто замислювався про те, що тварини можуть бути не тільки для краси або допомоги, але можуть лікувати нас від депресії, покращити стан дитини, допомогти краще пізнати світ, давати натхнення і позитивну енергію.

Дітям з функціональними обмеженнями використання методу зоотерапії особливо важливо. Діти з насолодою годували та гладили єнотиків, носухів, кенгуру, ламу, носили на ручках декоративних кроликів, морських свинок, африканських їжаків.

Надалі дітей з радістю зустрів Чернігівський обласний ляльковий театр ім. О. Довженка з виставою «Стійкий олов’яний солдатик» за мотивами казки Г. Х. Андерсона. Дехто вперше мав можливість побувати в театрі та відчути його атмосферу.

Після вистави директор театру провела дітям екскурсію та надала можливість відчути себе в ролі кукловода, доторкнутись до справжніх театральних ляльок. Дитячі очі світилися від радості і здивування.

Таке свято, як Міжнародний день сім’ї, дає можливість всім батькам зупинитися і подумати: можливо ваша дитина потребує не тільки матеріальних благ, але і уваги, розуміння, тепла, а особливо часу проведеного разом?

Шелудько Світлана,
фахівець з соціальної роботи МРЦСССДМ