1

back

З любов’ю та теплом до дитячих сердець

02 червня 2017

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято радості та одвічної надії. Адже саме діти стануть втіленням у життя надій і сподівань нашої держави на щасливе майбутнє України. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.

З нагоди відзначення Міжнародного Дня захисту прав дітей в рамках проводення загальнонаціональної інформаційної кампанія з професійної орієнтації школярів 1 червня фахівці Менського районного центру зайнятості спільно з соціальними партнерами Менським центром культури та дозвілля молоді провели профорієнтаційний захід для дітей молодшого шкільного віку під гаслом «Майбутнє дитини – майбутнє України». На свіжому повітрі діти активно брали участь у конкурсах та вікторинах, відгадували загадки про професії, кумедно демонстрували свої здібності та отримані знання про робітничі професії.

У малечі не повинно бути нещасливого дитинства, і за це маємо відповідати ми, дорослі, тому турбота про дітей, захист їх прав повинен стати одним з найголовніших наших обов’язків.

Закликаємо усіх кожного наступного дня зігрівати теплом і любов’ю кожне дитяче серце, об’єднувати зусилля заради майбутнього, і тоді маленькі діти виростуть гідними громадянами й неодмінно стануть гордістю України.За інформацією Менського районного центру зайнятості