1

back

Засідання координаційної ради у справах дітей

09 червня 2017

Вчора відбулося чергове засідання координаційної ради у справах дітей при Менській райдержадміністрації під головуванням заступника голови райдержадміністрації Миколи Петрушенка та за участю членів координаційної ради.

На засідання ради було винесено питання щодо здійснення профілактичних заходів у сфері протидії жорстокому поводженню серед дітей в районі. З запрошеними батьками та дітьми, які вчинили розбірки та в результаті чого виникла бійка, була проведена профілактична бесіда та рекомендовано батьків тримати на контролі перебування дітей у вечірній час.

Також актуальні питання в цей день були розглянуті на черговому засіданні комісії з питань захисту прав дитини при Менській райдержадміністрації.

Зокрема на комісії було розглянуто 8 питань, а саме: про подальше влаштування малолітньої дитини, вилученої з сім’ї матері жительки с. Киселівка; про можливість постійного проживання малолітніх дітей з матір’ю, жителькою м. Мена; про надання висновку про доцільність позбавлення батьківських прав жителя м. Мена відносно малолітнього сина; про зняття з реєстрації та реєстрацію малолітньої дитини за іншим місцем проживання без згоди батька, уродженця м. Мена; про надання дозволу на приватизацію квартири без участі малолітньої дитини; про стан виконання обов’язків опікуна, жителькою м. Мена щодо трьох підопічних дітей решта питань стосувалися захисту житлових та майнових прав малолітніх дітей..

По питаннях, які були розглянуті на комісії, прийнято відповідні рішення.

За інформацією служби у справах дітей райдержадміністрації