1

back

Про використання системи електронних закупівель «Prozorro» підпорядкованими розпорядниками коштів

12 червня 2017

Це та інші питання життєдіяльності району сьогодні обговорив на робочій тематичній нараді голова райдержадміністрації Валерій Щукін із керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації.

Начальник відділу економічного розвитку, торгівлі, інфраструктури та з питань організації діяльності центру надання адміністративних послуг райдержадміністрації Алла Васюк проаналізувала здійснення закупівель товарів, робіт і послуг за державні кошти розпорядниками бюджетних коштів без застосування тендерних процедур.

Вона наголосила, що за 5 місяців поточного року розпорядниками коштів проведено 118 допорогових закупівель, заявлена сума 6066,6 тис. грн.. За результатами 65 закупівель укладено договори на суму 2370,4 тис.грн. Економія бюджетних коштів становить 466,3 тис.грн.

Найбільше конкурентних процедур закупівлі проводить КЗОЗ «Менська ЦРЛ» - оголошено 60 процедур закупівлі, успішно проведено 30, сума коштів за договорами, укладеними за результатами торгів у системі ProZorro - 1342,3 тис.грн. Економія бюджетних коштів - 307,2 тис.грн.

Відділом освіти РДА проведено 14 процедур закупівлі на суму 459,5 тис.грн, зекономлено бюджетних коштів 133,3 тис.грн.

КЗОЗ « Менський ЦПМСД» проведено 9 процедур закупівлі на суму 170,8 тис.грн, сума економії - 10,7 тис.грн.

Відділом культури райдержадміністрації проведено 4 процедури закупівлі на суму 41,5 тис.грн., сума економії 12,6 тис.грн.

Територіальним центром проведено 8 процедур закупівлі на суму 356,3 тис.грн. , сума економії 2,5 тис.грн.

Під час розгляду першого питання очільник району наголосив на необхідності кожному керівнику установи, які здійснюють закупівлі товарів, робіт і послуг за кошти районного та місцевих бюджетів, активізувати дану роботу через систему державних електронних закупівель PROZORRO.

По другому питанню стосовно готовності закладів освіти до нового навчального року та опалювального періоду перед присутніми виступив начальник відділу освіти райдержадміністрації Віктор Ємець.

На даному заході голова райдержадміністрації Валерій Щукін та голова районної ради Олександр Мисник подякували присутнім за активну участь в організації проведення Троїцького ярмарку та вручили кращим колективам Почесні грамоти та подяки районної державної адміністрації та районної ради.

Сектор інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю апарату РДА за поданням інформації відділу економічного розвитку, торгівлі, інфраструктури та з питань організації діяльності центру надання адміністративних послуг райдержадміністрації