1

back

У Менському районі проведено командно-штабне навчання з територіальної оборони

07 липня 2017

Згідно Плану підготовки Командування Сухопутних військ Збройних Сил України у 2017 році у період з 04 по 06 липня 2017 року в районі проведено командно-штабне навчання з територіальної оборони.

В районі зазначені командно-штабні навчання проводились під загальним керівництвом голови райдержадміністрації Валерія Щукіна.

На командно-штабне навчання залучались: перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Мурований, працівники апарату райдержадміністрації, військового комісаріату та відповідних служб району.

Усі визначені в ході КШН вищим військовим командуванням завдання з питань територіальної оборони виконані своєчасно, якісно та у повному обсязі.

Штаб територіальної оборони району отримав та накопичив вкрай необхідний досвід практичних дій в умовах агресії ворога, досвід взаємодії з органами військового управління та правоохоронними органами під час виконання завдань територіальної оборони:

- охорони та захисту державного кордону;

- забезпечення умов для надійного функціонування органів державної влади, органів військового управління, оперативного розгортання загонів територіальної оборони;

- охорони та оборони важливих об’єктів і комунікацій району;

- боротьби з диверсійно-розвідувальними силами, іншими озброєними формуваннями агресора та антидержавними незаконно утвореними озброєними формуваннями;

- підтримання правового режиму воєнного стану.

Відділ з питань цивільного захисту,
взаємодії з правоохоронними органами та
оборонної і мобілізаційної роботи апарату РДА