1

back

Вітаємо всіх любителів подорожувати та пізнавати світ з Всесвітнім днем туризму!

27 вересня 2017

Останній рік в нашому районі суттєво зрушила туристична справа із розвитком внутрішнього туризму. Ентузіастами та професіоналами пророблено багато роботи в цьому напрямку:

1. Проведено SWOT-аналіз туристичної галузі району та опитування стосовно актуальності даної проблеми серед жителів району.

2. Створено Менський Інформаційний туристичний центр (далі Центр) на базі районної бібліотеки.

3. Розроблено та випробувано велосипедні та автобусні маршрути (здійснено 18 поїздок за рік, велосипедом подолано 250 км).

4. Надруковані та розповсюджуються в Центрі мапи туристичних маршрутів.

5. Регулярно Центром організовуються екскурсії по району, що включають відвідування храмів, музеїв, організацію майстер-класів з кераміки, гастрономічні тури, тощо.

6. Проведено краєзнавчу, пошукову роботу, збір фотографій та випущено ілюстрований туристичний путівник "Менщина: приїдь, побач і закохайся" тиражем 1 тис. екземплярів.

Детально з туристичними веломаршрутами, перлинами Менщини, кам'яними та дерев'яними церквами нашого краю можна ознайомитися за посиланнями:

http://meadm.cg.gov.ua/index.php?id=19081&tp=1&pg=#;

http://meadm.cg.gov.ua/index.php?id=19073&tp=1&pg=;

http://meadm.cg.gov.ua/index.php?id=19080&tp=1&pg=;

http://meadm.cg.gov.ua/index.php?id=19079&tp=1&pg=.

Активно працюють в районі і туристичні гуртки при закладах освіти та позашкілля. Діти та молодь тренуються взимку, а в канікулярний час з рюкзаками за плечима долають сотні кілометрів всією Україною.

Немає відбою від бажаючих подорожувати і в Менської туристичної агенції «Майстер-тур», покращується інфраструктура (відкрили двері новий готель «Континент», нові кафе та магазини.

Зичимо всім туристам-любителям і професіоналам - сили, витримки, бажання підкорювати вершини та пізнавати світ! Запрошуємо гостей відвідати Менщину – туристичний край!