1

back

Освітян Менщини вітали з професійним святом

29 вересня 2017

Традиційно, у першу неділю жовтня в Україні відзначається День працівників освіти.

З нагоди свята, 29 вересня, у районному Будинку культури відбулися урочистості.

Свято разом з усіма освітянами Менщини зустріли голова районної державної адміністрації Валерій Щукін, голова районної ради Олександр Мисник, начальник відділу освіти райдержадміністрації Віктор Ємець, голова профспілкового комітету освітян району Віктор Кулагін та багато інших гостей та запрошених.

Кожен з них не шкодував побажань для вчителів за їх самовідданість та невтомну працю.

Зокрема, голова районної державної адміністрації Валерій Щукін подякував педагогам та ветеранам освітянської ниви за їхню старанну, творчу працю, відданість обраній справі, любов до дітей. Побажав освітянам міцного здоров’я, благополуччя та успіхів у професійній діяльності.Напевне, жодна відзнака не зможе повністю винагородити викладачів за їх клопітку, наполегливу, часто нервову роботу, за безсонні ночі над учнівськими зошитами, за прагнення посіяти добро у дитячих серцях. Тим не менше визнання заслуг та досягнутих успіхів – це завжди приємно.

Під гучні оплески отримали відзнаки Міністерства освіти і науки України, управління освіти і науки облдержадміністрації, райдержадміністрації, районної ради, відділу освіти райдержадміністрації близько 50 педагогів. Нагороду «Відмінник освіти» отримав директор Менської районної станції юних техніків Володимир Чорний.

Святкового настрою глядачам додали виступи творчих колективів нашого міста.

Відділ освіти
райдержадміністрації