1

back

У Мену приїдуть поліцейські омбудсмени

10 жовтня 2017

13 жовтня 2017 року з 10:30 до 11:30 години у приміщенні Менського місцевого центру з надання БВПД (за адресою: м. Мена, вул. Героїв АТО, буд.9) директор Менського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області Анатолій Єрмоленко спільно із представниками Управління забезпечення прав людини Головного управління Національної поліції України в Чернігівській області Анною Солодько та Аліною Муромець проведуть прийом громадян.

Довідкова інформація. Управління забезпечення людини є структурним підрозділом апарату Національної поліції України, проте підпорядковується лише Голові Національної поліції України. Основні завдання: забезпечення контролю за дотриманням прав і свобод людини працівниками поліції під час виконання ними службових обов’язків; контроль за роботою органів і підрозділів поліції з питань охорони затриманих за підозрою, затриманих під вартою та засуджених осіб.

У яких випадках звертаються до поліцейських омбудсменів?

Якщо дії працівників та органів Національної поліції порушують права людини. Окрім того, поліцейські омбудсмени приймають пропозиції щодо удосконалення роботи органів Національної поліції у сфері дотримання прав людини.

За правовою допомогою звертайтесь до Менського місцевого центру з надання БВПД з 9-00 год. до 18-00 год. за адресою: м. Мена, вул. Героїв АТО, буд.9, тел.: (0244) 3-30-01. Єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги: 0-800-213-103.Менський місцевий центр з надання
безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області